AKP’nin en büyük trolü AKP’yi hedef aldı! Fareler gemiyi mi terk ediyor?

AKP’nin sosyal medyada en bilinen trollerinden Tuğrul Selmanoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adeta akıllara, “Fareler gemiyi mi terk ediyor?” sorusunu getirdi.

banner311
AKP’nin en büyük trolü AKP’yi hedef aldı! Fareler gemiyi mi terk ediyor?

AKP’nin sosyal medyada en bilinen trollerinden Tuğrul Selmanoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Her dönemde AKP’yi sorgusuz sualsiz destekleyen Selmanoğlu, geçen gece otomotiv sektörüne yapılan ÖTV zamlarına tepki gösterdi.

Selmanoğlu paylaşımında, “1600 ila 2000 CC arası araç aldığında yüzde 150 ÖTV ödüyorsun... Böyle bir ÖTV dünyanın hiçbir yerinde yok. Devlet resmen araba alma at al diyor” ifadelerini kullandı.

Devamında da tepkilerini sürdüren Selmanoğlu şunları yazdı:

“ÖTV zammını eleştirdim diye, davayı satmışım sevinç gözyaşı döken yüz sen davayı Ak Parti’nin her icraatını alkışlamak olarak görüyorsan, davayı anlamamışsın...

İstanbul sözleşmesini de Ak Parti imzaladı, şimdi kaldırılsın diye ağlıyorsun... Demek ki yapılan her şey her zaman doğru değil.”

Öte yandan Selmanoğlu lüks araba meraklısı olmasıyla da biliniyor.

Arabasından çektiği videolarda muhalifleri eleştiren ve "Patates soğana vatanımızı sattınız" diyen Tuğrul Selmanoğlu geçen yıl milyonlarca liralık aracını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

İşte o paylaşımlar:

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 11:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.