Akşener'e HDP tepkisi! Bahçeli Soylu’ya böyle sahip çıktı!

MHP Genel Bahçeli partisinin grup toplantısında İçişleri Bakanı Soylu’ya destek çıktı.

Akşener'e HDP tepkisi! Bahçeli Soylu’ya böyle sahip çıktı!

MHP Genel Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu

Bahçeli, Sedat Peker'in hedefindeki Soylu’ya sahip çıktı.

Bahçeli, “Soylu'ya yapılan itibar suikastını asla kabul etmiyoruz. Kim demiş Sayın Soylu yalnız diye, kim demiş Soylu sahipsiz diye.

Hakkında ne söylenirse söylensin, bizim denilenlere aldırış etmemiz mümkün değildir” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Bahçeli, İyi Parti Genel Başkanı Akşener’e HDP tepkisi gösterdi.

Bahçeli’in Akşener’e tepkisi şu şekilde:

“İP'in başkanı anlaşılan yine bilye dağıtmış... İP Başkanı, bizim ve AK Parti'nin HDP'yi şeytanlaştırdığını ifade etmiş. Bu bayan HDP'nin zaten şeytan olduğunu bilmiyor mu? Şeytana açık yada gizli destek çıkmak, bir defa ayan beyan günahkarlıktır. İP'nin HDP'nin dibinde ne işi vardır? İP Başkanı bu iddiasını ispat etmek zorundadır. Kandil ve Pensilyanya arasında İP'ten köprü kuranlar bunun bedelini ağır ödeyecektir. Kürt'ten terörist olmaz! Kürde terörist denmez. Terörist PKK'dır, FETÖ'dür, DEAŞ'tır, DHKP-C'dir. Kürt kökenli kardeşlerimin terörle hiçbir bağlantısı yoktur, var diyen varsa vatan hainidir. İP Başkanı Kürt kardeşlerimizden özür dilemelidir.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaçınılmaz son
kaçınılmaz son - 4 hafta Önce

mhp yüzde 5 olan oyunu yüzde 1 e çekmeye çalışıyor anlaşılan.sedat peker her şeyi ifşa etti neyin kafası başka adam koy geri adım atmasını bilmessen hepten kaybetmeye mahkumsun rüzgar o taraftan esiyor.yani bu eski süleyman demirel tayfası mehmet ağarlar falan olum bir emekli olun artık milletin yakasından bir düşün.bu iş ne kadar uzarsa kayıp o kadar artar.

Ali Aydın
Ali Aydın - 3 hafta Önce

Bu ihanetiniz HADEPE bile oy verdirir

ülkücü
ülkücü - 3 hafta Önce

bahçeliyede bu yakışır kim kendine küfrettiyse onu baştacı yapar helal olsun sana

bozkurt
bozkurt - 3 hafta Önce

ey siyaset vatan değil makama çalışıyorsun. pkk nın ikinci adamıydı katil osman öcalan trt de akp ye oy istedi. 40 bin kişinin katili ermeni apo mektupla oy istedi. bu millet her şeyi görüyor seçim zamanı ip'mi urgan'mı, çelik halat'mı göreceğiz..