Aytun Çıray, resmen pimi çekilmiş bombayı İYİ Parti’ye bıraktı! “Meral Akşener, bana ve başkalarına Koray Aydın sözü verdi” “Ve Koray Aydın bir gün Bahçeli tarzı bir sürprizle…”

Sözcü yazarı Uğur Dündar’a değerlendirmelerde bulunan İYİ Partili Aytun Çıray’ın Koray Aydın iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Aytun Çıray, resmen pimi çekilmiş bombayı İYİ Parti’ye bıraktı!  “Meral Akşener, bana ve başkalarına Koray Aydın sözü verdi”  “Ve Koray Aydın bir gün Bahçeli tarzı bir sürprizle…”

İYİ Partili Aytun Çıray, usta gazeteci Uğur Dündar’a İYİ Parti’nin içini karıştıracak bir bilgiyi paylaştı.

Çıray, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Sayın Özdağ en baştan kuruluşun tam içindeydi. Ama Sayın Aydın başlangıçta yoktu. Bunu Sayın Akşener'le görüşmelerimizden biliyorum. Bir gün kendiliğinden bana, “Koray Aydın'ı ve Sinan Oğan'ı partiye davet etmeyeceğim” dedi. Sonradan öğrendim ki, bunu başkalarına da söylemiş. Ben bunu Koray Bey'in geçmişte ona “FETÖ'cüler Meral Akşener'i destekliyor” demesine bağladım. Ama bir sabah Sayın Aydın TV'ye çıktı “Bahçeli tarzı” sürprizle, “Teşkilât başkanı oldum ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Akşener” dedi. Bu benim için tam bir şoktu. Ama görmezden geldim. Çünkü daha parti kurulmadan “post kavgası yapılıyor” görüntüsü ile ölü doğuma neden olabilirdik.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 14:20
YORUM EKLE