Bahçeli'den İstanbul seçimi talimatı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi çalışmalarını, kentte hemşehri nüfusu yoğun olan 15 ilin teşkilat başkanıyla görüşerek ve İstanbul İl Başkanlığı üyeleriyle iftarda bir araya gelerek başlatacak.

banner311
Bahçeli'den  İstanbul  seçimi talimatı

MHP, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine karar vermesinin ardından seçim çalışmaları için harekete geçti. Bu kapsamda Genel Başkan Devlet Bahçeli, hemşehri nüfusu İstanbul'da yoğun olan illerin teşkilat başkanlarıyla perşembe günü bir araya gelecek.

Bahçeli, İstanbul'da 240 bin ve üzerinde hemşehri nüfusu bulunan Sivas, Kastamonu, Ordu, Giresun, Tokat, Samsun, Erzurum, Malatya, Trabzon, Sinop, Erzincan, Rize, Kars, Ardahan, Mardin il başkanlarını Ankara‘ya çağırırken, sürece İstanbul'daki hemşehri dernekleri üzerinden katkı sağlanması planlanıyor.

Devlet Bahçeli'nin, il başkanlarından illerindeki partililerin İstanbul'daki hemşehrileriyle irtibatlı şekilde seçime destek olmalarını istemesi bekleniyor.

Bahçeli'nin, Sivas, Kastamonu, Ordu, Giresun, Tokat, Samsun, Erzurum, Malatya, Trabzon, Sinop, Erzincan, Rize, Kars, Ardahan, Mardin il teşkilatlarına bu konuda yoğun çalışma talimatı vereceği ifade ediliyor.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 1 yıl Önce

Başbuğ Türkeş ne demisti en kötü demokrasi en iyi darbeden iyidir iste YSK diktatörlüğe boyun eğmiştir hırsızlık dunya çapında olmuş çürük biloya milyon dolarlar aktarılmış iste bu yuzden millet ittifaki diyoruz

SAMIL KAFKAS
SAMIL KAFKAS - 1 yıl Önce

ALAYINI TOPLA NOLACAK..????? BU AZIZ MILLET HIRSIZLARI GÖMECEK ......

ALLAH TÜRK'E YAR OLSUN
ALLAH TÜRK'E YAR OLSUN - 1 yıl Önce

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK BEKA PROPLEMİ MALESEF DR DEVLET BAHÇELİDİR

Zafer
Zafer - 1 yıl Önce

Bu seçimde millet akp ve MHP nin yönetiminden kurtulacaktır. Her şer de bir hayır vardır.

Habele-Hubele
Habele-Hubele - 1 yıl Önce

Şerefsiz Bahçeli. İl Başkanlarının şerefi varsa gelmezler, ama sana daha dün ülkücülerin hukukunu savunmak için dahi itiraz etmeyip çorbayı içmek için tekkeyi beklemiş adamlar. Gelsinler, Kastamonuluyum, dernekle işim yok ama evimin kapısını çalsınlar bak göre neler duyacaklar.. Geldiğine pişman olacaktır. İsmail Türk sen de safını belli et. Hadi görelim Maltepedeki ülkücünün insanlığını ahlakını. Şunu demedikten sonra ülkücü olmuş olmamış önemli değil, YSK CB vesayeti ile karar vermiştir ve verilen karar milleti yaralamıştır. Dolayısıyla ülkücüler demokrasi ile milliyetçiliğin ikiz kardeş olduğunu bilerek davranmalıdır. Maltepe için kendini paralayan İsmail Türk'e de düşen bu, İsmail Türk'ün kendini paraladığını Maltepe adayına da.. Buyurun.. Bekliyoruz. Ahlak sınavı başlamıştır.

harbi ülkücüler
harbi ülkücüler - 1 yıl Önce

bay bahceli sen ne aşşağalık adammışsın.!!!

erzincanlı ülkücü
erzincanlı ülkücü - 1 yıl Önce

erzincan mhp il başkanı hayatında istanbula kaç defa gitmiş Allah aşkına, vAllahi billahi boş bi manevra ve strateji hayırlı ramazanlar