Bahçeli ve Erdoğan bir araya geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi ve ekonomi alanlarında pek çok isimle bugün bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk olarak saat 14.00'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşecek.

banner311
Bahçeli ve Erdoğan bir araya geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün birçok görüşme gerçekleştirecek.. Yeni Şafak'taki habere göre Erdoğan, ilk olarak saat 14.00'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ağırlayacak.

Bahçeli, ile gerçekleşecek görüşmede, Irak'ın kuzeyinde terör hedeflerine yönelik başlatılan Pençe-Kartal Harekatı, Ayasofya'nın ibadete açılması, siyasi partiler kanunu gibi kritik başlıkların ele alınması bekleniyor.

Erdoğan, daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile beraberindeki TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay ve Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan'dan oluşan heyeti saat 15.00'te kabul edecek.

Bu toplantının ardından ise saat 16.00'da YÖK Başkanı Yekta Saraç ile önümüzdeki dönemde yapılacak sınavların ele alınması beklenirken, son olarak da TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u da saat 17.30'da kabul edecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.