Burası İYİ Parti Genel Merkezi! Taban hareketine Ümit Dikbayır’ın adamları saldırdı!

İYİ Parti Genel Merkezinde İYİ Parti Zonguldak kurucu merkez ilçe başkanı ve Taban Hareketi grubu lideri Serhat Yıldırım’a Ümit Dikbayır’ın adamlarının saldırdığı bildirildi.

banner311

Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Zonguldak kurucu merkez ilçe başkanı ve Taban Hareketi grubu lideri Serhat Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

“5-6 kişilik 3-4 bayan bir de bir iki arkadaşımızla Lütfü vekilimiz sağolsun bir toplantı haline girdik. Sorunları konuşmaya devam ettik. Gayet olumlu geçen konuşmalarımız sırasında Ümit Dikbayır, “Yeter artık lan” diyerek geldi. Son anda insanları bize saldırttı. Darbeler üstüne darbeler alırken, bu sefer Lütfü Bey sağolsun Lütfü Türkkan vekilim sağolsun bana sarıl dedi. Lütfü Türkkan’la birlikte darbeler alarak genel merkezden dışarı çıktık. Biz İYİ Parti kurucularıyız. Biz bu partiyi kurarken maddi manevi her şeyimizi ortaya koyduk. 24 Haziran’dan sonra yapılan atamalarla bizleri görevden alınarak usulsüz delege ilçe kongreleri yapılarak bizleri görevden aldılar. Bizim tek isteğimiz demokratik seçimlerdi. İçeride darbeler üstüne darbeler aldık. Ve dışarı çıktık.”

Taban hareketi, Ümit Dikbayır’ın adamları saldırdırması sonrasında canlı yayın yaptı.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 19:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.