Cem Uzan'dan hükümete veryansın

Genç parti kurucusu Cem Uzan, bir YouTube programında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 

Yaptığı açıklamalarda, Sedat Peker'in videolarını cesurca bir davranış olarak nitelendiren Uzan, "Türkiye'de babalar sürekli oğullar yahut damatlar adına açıklama yapıyor" dedi.

"Sedat Peker'in söylediklerine millet inanıyor, on milyonlarca insan tarafından izlenmesi bunu gösteriyor. Peker'in bu söylemlerinin cezasını millet AKP'ye kesecek" diyen Uzan, "128 milyar doları Damat bitirdi kayınpederi konuşuyor, Venazuella'ya Oğlu gitti Binali Yıldırım konuşuyor. Bunlara dair açıklamalar yaparken Erdoğan 'ekonomistim' diyor ama ekonomiden anlamıyor. Darmadağın bir ekonomiden bahsediyoruz. Yandaşların söylediği her şey mübah iken kendisine rakip gördüğü herkesi ya ülke dışına çıkarıyor yahut hapse atıyor. Örneğin O imamın Atatürk için söylediklerinin aynısını ben Erdoğan için söylüyorum hadi bakalım. Buna susacaklar mı?" diyerek hükümeti eleştiren Uzan bu yıl sonunda Doların daha da yükseleceğini ifade etti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerafettin Turhan
Şerafettin Turhan - 2 ay Önce

Bu söylenenlerin tamamı bildik konular ve olaylardır.Tayip bey herşeyi bilir.Bu durumda Menciliteki vekillere lüzum kalmamıştır.Sadece Sedat Peker çıkacak yangının fitilini öne alarak ateşlemiştir.Emeği geçenlere dilinize sağlık denlir.Dışarda olaylar daha net görüldğü bir gerçektir.Tabiki hatada dönmesini bilmekte bir erdemliktir.