CHP'li doktor Devlet Bahçeli'ye "sen kimsin" dedi: Bahçeli’nin danışmanının yanıtından sonra yer yerinden oynadı!

CHP’li doktorla MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek’in atışması gündem oldu.

banner311
CHP'li doktor Devlet Bahçeli'ye "sen kimsin" dedi: Bahçeli’nin danışmanının yanıtından sonra yer yerinden oynadı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koronavirüs konusunda bazı kişilerin yaptığı açıklamalarla milletin moral seviyelerini aşağıya çektiğini ifade etti. Bahçeli'ye yanıt Doktor İbrahim Sözen'den "Sen kimsin" şeklinde geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bir takım kişilerin korona virüs pandemisi konusunda halkın moralini aşağıya çekecek açıklamalarda bulunduğunu ifade etti.

Bahçeli yaptığı eleştiride "Virüsü bilmezler, tıptan anlamazlar. Alakasız oldukları her konuda bilirkişiliğe kalkışırlar. Tek yaptıkları insanlarımızın moral seviyelerini aşağı çekmek, öldük, bittik, tükendik fitnesini rüzgar gibi estirmektir. Milletimiz bu kifayetsiz muhterislerden bıkmış usanmıştır" dedi.

Bahçeli'ye yanıt ise CHP'li Doktor İbrahim Sözen'den geldi.

Sözen, "Tıp Doktoruyum, literatürde 15 uluslararası bilimsel çalışmam, bu çalışmalara atıfta bulunmuş 900 küsur yayın var, sen kimsin?" dedi.

Bu yanıtın ardından devreye MHP lideri Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek girdi.

Çiçek de Sözen'in paylaşımını alıntılayarak "Doktor olmuşsun, o sıfatı taşıyorsun ama zeka ve terbiye düzeyin gerçekten tartışmalı...
Doktor olana, alanında uzman olanlara saygılı olmaktan bahsedilen cümleleri anlama ve yorumlama tarzın bile, düşük seviyeni gösteriyor. Sen öncelikle yakalandığın CHP hastalığından kurtul" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 17:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.