CHP’lilerden Meral Akşener’e: “Eli kanlı katil Asena”

CHP’lilerden Meral Akşener’e yönelik şok sözler geldi.

Almanya Köln’de 24 Haziran 2018 seçimleri öncesi toplantı düzenleyen CHP’lilerin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e "Eli kanlı katil asena" dediği bir görüntü ortaya çıktı.

Sahnede konuşan CHP'li bir kadın, Akşener'i, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçilmemesi için sineye çektiklerini söylüyor ve İYİ Parti Genel Başkanı için "12 Eylül’de öldürülen devrimci solcu gençlerin kanı elinde olan doksanlı yılların faili meçhul cinayetlerinde adı geçen" ifadelerini kullandı.

“ERDOĞAN SEÇİLMESİN DİYE SES ÇIKARMIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik kullanılan "Seni başkan yaptırmayacağız" söylemini dillendiren ve 24 Haziran 2018 seçimlerini işaret eden CHP'li bir kadın, Meral Akşener'e, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçilmemesi için ses çıkarmadıklarını söylüyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

"ELİ KANLI AKŞENER'İ UNUTMADIK"

12 Eylül’de öldürülen devrimci solcu gençlerin kanı elinde olan doksanlı yılların faili meçhul cinayetlerinde adı geçen ‘kod adı asena’, bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i unutmadık, unutmayacağız. Bir seferliğine sineye çektik. Önceliğimiz başka. Bir olacağız.

Almanya Köln'de 24 Haziran 2018 seçimleri öncesi toplantı düzenleyen CHP'lilerin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e “Eli kanlı katil asena' dediği bir görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde, sahnede konuşma yapan bir kadının “12 Eylül'de öldürülen devrimci solcu gençlerin kanı elinde olan, doksanlı yılların faili meçhul cinayetlerinde adı geçen 'kod adı asena', bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i unutmadık, unutmayacağız. Bir seferliğine sineye çektik. Önceliğimiz başka. Bir olacağız' dediği duyuluyor.

YORUM EKLE