Ersan Şen'den muhalefete mesaj var!

Prof. Dr. Ersan Şen Habertürk’te muhalefeti sert bir dille eleştirdi.

Ersan Şen'den muhalefete mesaj var!

Habererk / Haber Merkezi

Prof. Dr. Ersan Şen Habertürk’te açıklamalarda bulundu.

Şen açıklamasında muhalefeti eleştirdi.

Şen’in açıklamaları şu şekilde:

"Muhalefete de şunu söylüyorum: Kardeşim iktidar olmak istiyor musun? Çok basit bir ilacı var. Bu halde bile iktidar olamıyorsanız bu sizin ayıbınız. Utanın. Bu kadar yıprandığını söylediğiniz iktidara karşı hala alternatif olamıyorsanız ekibiniz ve adayınızla bu sizin sorununuz.

Muhalefetin yapacağın bir şey var: 81 İle 81 fabrika. Asgari ücreti 4.500 TL vereceğim, asgari ücretten vergi almayacağım, aile yardımını 2.500 TL’ye getireceğim. Üniversiteye giden gençlere bursları başarıyla endeksli geri ödemesiz verilecek, devlet okullarında öğrencilerim ulaşımı ücretsiz olacak, elektrik faturalarını en az yüzde 20 indireceğim."

ERSAN ŞEN’İN AÇIKLAMALARINI TAMAMI:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilen
Bilen - 1 ay Önce

hangi parayla.yapar belki amerikadan
ve avrupadan icazet alırsa....

Merchantil
Merchantil - 1 ay Önce

Suriyeli ve diğer doğu ülkelerinden gelen sığınmacıları göndereceğim deseler bu da yetecektir........!

Süleyman Şah
Süleyman Şah - 1 ay Önce

sn.ersan şen haybeye konuşuyor...muhalefet abd başkanı biden'ın koruması altında,yani bizim muhalefet amerikan mandası altında yaşıyor,gelsin yeşil dolarlar,kursunlar medya tv kanalları,konuşsunlar atsınlar,yalan söylesinler,yalanlarla milletin oyunu alacağını zannediyor,bay kemal kendine güvenemiyor,güvense c.başkanlığına aday olur,adamın tek derdi var chp koltuğunda başkan olmak o kadar...