Firari FETÖ’cüden Arınç mesajı

Bülent Arınç’ın açıklamalarının ardından firari FETÖ’cü Tarık Toros, mesaj yayımladı.

Firari FETÖ’cüden Arınç mesajı

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç’ın bir televizyon programında yaptığı açıklamalar tartışma yarattı.

Bülent Arınç, “Kendilerini bu kadar gizleyen çok kötü, çok hesaplı bir örgütle karşı karşıyayız. İnsanlar bir yönüyle eğitime, bir yönüyle maneviyatına bakarak bunlara inandılar. Bunların karanlık yüzlerini maalesef çoğumuz göremedik. Masum değiliz hiçbirimiz” açıklamasında bulunmuştu.

Arınç “Siz Sayın Erdoğan'ın yanında mısınız, yoksa karşısında mısınız?” sorusuna ise “Karşısında değilim. Ne kadar yanındaysam o kadar yanındayım. Ben siyasette kendi başarımla geldim. Erdoğan başımızda olmasaydı başarılı olamazdık. Biz olmasaydık o da eksik kalırdı. Aramızdan gidenler olabilir bu yaşanmıştır. Bu işin doğasında var” yanıtını vermişti.

FİRARİ FETÖ’CÜDEN MESAJ

Bülent Arınç’ın açıklamalarının ardından firari FETÖ’cü Tarık Toros, mesaj yayımladı.

Toros, “Arınç'ın söyleşisine denk geldim. Kayda değer tek cümlesi var, o da yarım yamalak. ‘Erdoğan'ın yanında mısınız, yoksa karşısında mısınız?’ sorusuna, ‘Karşısında değilim’ diye cevap vermiş, ‘Ne kadar yanındaysam o kadar yanındayım.’...:::... Koskoca bir ömr-ü heder, vesselam” diye yazdı.

İşte o mesaj:

YORUM EKLE