Ilıcak ve Kavuncu’nun partileri aşan dayanışması

Nazlı Ilıcak ve Buğra Kavuncu’nun skandal dayanışması ortaya çıktı.

Ilıcak ve Kavuncu’nun partileri aşan dayanışması

FETÖ’nün medya yapılanmasının “darbe çağrışımı” davasında hapis cezasına çarptırılan Nazlı Ilıcak’ın kızı Aslı Ilıcak’ın, hakkında FETÖ soruşturması devam eden İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun gazeteci Cüneyt Özdemir’in programına çıkması için aracı olduğu ortaya çıktı.

YouTube yayınında konuşan Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu’nun paylaşımına karşı sözde milliyetçi bir çıkış yapan Buğra Kavuncu ile ilgili şu yorumda bulundu:

“Buğra bey karıştırma ortalığı, yapacaksan başka çıkışlar yap. Sen şimdi en kolay yönden milliyetçilik damarından kaşıyorsun ordan. Tamam Buğra bey başarılı diye de duyuyorum bir yandan, hatta geçen gün sevgili Nazlı Ilıcak’ın kızı Aslı Ilıcak aradı. O da beraber çalışıyorlar, bir gün Buğra Kavuncu’yu yayına çıkarsak diyordu” şeklinde açıklama ve yorumda bulunarak FETÖ’den hüküm giymiş olan Nazlı Ilıcak’ın kızı ile Kavuncu’nun iş birliği yaptığına da atıfta bulundu.”

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344