İyi Parti'den istifa eden Tamer Akkal AK Parti'ye geçiyor

İyi Parti'den istifa eden Tamer Akkal'ın AK Parti'ye geçeceği öğrenildi. Akkal'ın rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın takacağı bildirildi.

banner311
İyi Parti'den istifa eden Tamer Akkal AK Parti'ye geçiyor

Yerel seçimler için partisinin CHP ile yaptığı Millet İttifakı nedeniyle birçok ilçenin CHP’ye bırakılmasına tepki göstererek İYİ Parti’den istifa eden Manisa Milletvekili Tamer Akkal’ın AK Parti’ye geçeceği öğrenildi.

Yerel seçimler için partisinin CHP ile yaptığı işbirliğinde birçok ilçede aday gösterilmemesine ve yerel dinamiklerin görüşlerinin alınmamasına tepki göstererek İYİ Parti’den istifa eden Tamer Akkal’ın bugün AK Parti’ye katılacağı öğrenildi. AK Parti’li kaynaklardan edinilen bilgiye göre Akkal’a bugün gün içinde AK Parti rozetinin Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takılacağı öğrenildi.

Tamer Akkal’ın AK Parti’ye katılmasıyla birlikte AK Parti’nin Manisa’daki milletvekili sayısı da 6’ya yükselmiş olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 10:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Salih Koçak
Salih Koçak - 1 yıl Önce

Ucuza gittin süt oglan sende seref olsaydi seni meclise göndermek icin gece gunduz calisan insanlara kahpelik yapmazdin delikanliysan vekillikten istifa et

Türkyurdu
Türkyurdu - 1 yıl Önce

HAKKIMIZ HARAM OLSUN.

medya ort
medya ort - 1 yıl Önce

CHP bahane haramilik şahane

KIZILELMA
KIZILELMA - 1 yıl Önce

DAHA OTURACAGIN 90 PARTi KOLTUGU VAR ORDAN KALK ORAYA OTUR KORKMA BU DEVRiN MODASI BÖYLE.AHLAKSIZ MAHLUK.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Biz Ülkücüler eskiden kul hakkını helal ve haramı çok iyi bilir ona göre hareket ederdik. Çevremizde sevilmemizinde yegane göstergesi edep, terbiye ve inançlı olmamızdı. Ama bakıyorum ki şimdi benim oyumla vekil olmuş zat her türlü edebi adabı unutmuş parti değiştiriyor. Allaha inancı varsa sanmıyorum ama biz ülkücülerin hala manevi değerlere sahip çıktığını varsayarak hakkımı helal etmiyorum huzuru mahşerde iki elim yakanda sayın vekil.