İYİ Parti Keskin ilçesi eski başkanı ve 53 kişi, AK Partiye geçti

İYİ Parti Keskin ilçesi eski başkanı Lütfi Pekince ve beraberindeki 53 kişi, AK Partiye geçti.

banner311
İYİ Parti Keskin ilçesi eski başkanı ve 53 kişi, AK Partiye geçti

AK Parti Keskin İlçe Başkanlığında düzenlenen törende konuşan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Lütfü başkanın ekibiyle AK Parti'ye katıldığını kendilerine rozetlerini taktıklarını söyledi.

Kırıkkale'nin vatanına, milletine, devletine ve bayrağına sıkı sıkıya bağlı bir yer olduğunu vurgulayan Dağdelen, şöyle konuştu:

"Geçen hafta bir şehidimiz vardı. Bugün yine çok acı bir haber adlık. Balışeyh ilçemizde bir şehidimiz daha var. Ülkemiz için hiç birimiz gözümüzü kırpmayız. Allah hepimize inşallah şehitlik nasip eder. Başkanımız Pekince'nin bu hassasiyeti, ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu da göz önüne alarak AK Parti şemsiyesi altına girdi. Bize ve partimize çok büyük güç sağladı. Başkanımız ve arkadaşları partimize hoş geldi."

Pekince ise İYİ Partinin bir buçuk yıla yakın Keskin ilçe başkanlığını yaptığını bildirdi.

Partideki yeni oluşumları göz önüne alarak İYİ Partiden ayrıldığını belirten Pekince, "Ülkemizin şu anki durumunu göz önüne aldığımızda ilçemizde ve ilimizde şehitlerimizin olmasından dolayı partimizden istifa ettik. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek için AK Partiye geçtik. Bu çatı altında hizmetimizi devam ettireceğiz. 2 Haziran'da tekrarlanacak seçimlerde AK Parti Adayı Dede Yıldırım etrafında kenetlenip ilçemizde belediye başkanlığını büyük oy farkıyla kazanmayı hedefliyoruz." diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
IYI parti Çubuk
IYI parti Çubuk - 1 yıl Önce

Zaten akp ye calistiniz secimi kaybettiniz YSK diktatörlüğe boyun eğdi seçim tekrarlanacak örtülü ödenek paralari ile onursuzlar satin alınıyor ama onuru olan herkes orda IYI partiye verecek sehide kelle apoşa sayın diyenler sehidi kullanıyor şerefiniz olsa pkk ile muzakere etmezdiniz

erol
erol - 1 yıl Önce

kaç paraya satılmışlardır acaba

TURAN
TURAN - 1 yıl Önce

BU YAMUKLAR ZATEN AKPNİN YALAMALARIDI . TENCERE YUVARLANDI KAPAĞINI BULDU. İYİLER İYİ PARTİDE KALDI.