İYİ Parti'li başkan Bahçeli'nin çağrısına uydu!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti'lilere yönelik yaptığı çağrının ardından, Antalya'da İYİ Parti Kepez İlçe Başkan Yardımcısı Özgür Avcı, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

banner311
İYİ Parti'li başkan Bahçeli'nin çağrısına uydu!

Avcı, yaptığı açıklamada, yaklaşık 1,5 yıl önce MHP'den ayrıldığını ve İYİ Parti'ye katıldığını belirterek, İYİ Parti'de hiçbir çalışmanın şeffaf şekilde yürümediğini ileri sürdü.

Avcı, "İl ve ilçe başkanlarını üyelerin, meclis üyelerini teşkilat yöneticilerinin seçeceği, milletvekilleri için sandık konulacağı ve akraba partisi olmayacağı belirtilmişti. Söylenenlerin tersi yapıldı. Ticaret partisine döndü." ifadesini kullandı.

Parti içinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle istifa kararı aldığını vurgulayan Avcı, "Genel Başkanımız Bahçeli Bey'in çağrısına kulak vererek, evime, ocağıma dönüyorum." değerlendirmesini yaptı.

MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar ile görüştüğünü aktaran Avcı, tekrar MHP saflarında vatan ve millet için mücadele edeceğini bildirdi.

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy da MHP'nin Türk milleti için siyaset yapan parti olduğunu, daha önce çeşitli nedenlerle partiden ayrılmış ya da farklı partilerde bulunmuş herkesin MHP'ye katılabileceğini vurgulayarak, "Kapımız herkese açık, kırmızı çizgilerimiz hariç herkes MHP'ye üye olabilir." ifadesini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Yasin BULUT
Yasin BULUT - 11 ay Önce

Hiç bir hükmü olmayan basit insan dogru saraya soytarı olmaya koşmuş mehape benim için mezara kadar bitmiştir...

Ali
Ali - 11 ay Önce

Vay be bohcalı'nın çağrısına uymuş. Ne büyük bir iş.

Turk milliyeçsi
Turk milliyeçsi - 10 ay Önce

Türk milliyeçsiolarak benim için MHP yok hükmündedır ne mutlu Türk’üm diyene ne mutlu iyi partilim diyene Tanrı gerçek turk milliyeçleri korusun ve yüceltsin

Şuhutlu
Şuhutlu - 10 ay Önce

Bir beklentisi vardı herhalde.Olmayınca yAllah.Şimdi bu arkadaşa sormak lazım;zMHP bir buçuk yıl önce nasıldı da istifa etme gereği duydun?Bugün MHP'de değişen ne?Hangi aksaklıklar düzeldi?

Mehmet deveci
Mehmet deveci - 10 ay Önce

Ben mehapeden 2015 istifa ettim dahada bitmiştir geri gitmem için tek sebep söyleyin aponun mektubunu övdüğü için mi zurriyetsizin yanında yer alacam

A.ekrem
A.ekrem - 10 ay Önce

On a demediki asil gelmesi gerekenler tiiiiiiinn dedi

KENAN
KENAN - 10 ay Önce

Güzel işte ordan oraya durmadan yer değiştiren kişilerle çetin yollar zaten aşılmaz.Demek ki sn.Bahçeli bu kişiye hain,illet,zillet ve ip dememiş olsa gerek.Temizleniyoruz daha güzel değil mi?

ali
ali - 10 ay Önce

Doğrusunu yapmış