İYİ Parti’den Ak Parti’ye sıcacık mesajlar ''Biz AK Parti'ye düşman olsak memlekete, düşman oluruz''

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli'nin partilerinde yaptığı 'ittifak' çağrısının ardından konuştu.

banner311

HaberTürk'e açıklamalarda bulunan Ağıralioğlu 'Biz AK Parti'nin düşmanı ve Erdoğan'ın hasmı değiliz. AK Parti'ye düşman olsak memlekete, millete düşman oluruz. Böyle bir siyaset yapılabilir mi?' dedi.

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu şunları söyledi “Biz toptan red cephesi olmadığımızı defalarca söyledik.

Mecliste bunu defalarca gösterdik. Biz memleketimin menfaatine gördüğümüz işleri AK Parti'ye yarar diye, değerlendirme alan dışında tutan bir parti değiliz.

Taassup partisi değiliz.Toptan red cephesinde değiliz. Memleketin hayrına gördüğümüz işlerle ilgili mutlaka desteklenmesi gerektiğine inanırsak, komple destekler kompleks etmeyiz.

Siyaseti biz rekabet alanımı görüyoruz. Ne Ak Partinin düşmanıyız, ne Tayyip beyin hasmıyız. Biz bu bayrak yarışında Ak Partinin elinden geleni yaptığı bu dönem içerisinde memleketin, milletin memnun olduğu her işi yapmaya devam edeceğiz. Daha iyisini yapacağız yarışında bizde varız diyoruz.

Biz Ak Partinin düşmanı mıyız? Biz AK Parti'ye düşman olsak memlekete, millete düşman oluruz. Böyle bir siyaset yapılabilir mi?”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.