Meral Akşener’e: FETÖ'cünün kralı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sivas ziyareti sırasında protesto edildi.

Akşener'i istifaya çağıran bir vatandaş, "FETÖ'cüsün" diye bağırdı.

Geçen hafta Bartın'da kendisini eleştiren bir vatandaşı azarlayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu kez de Sivas'ta tepkilerle karşılandı.

Zara ilçesinde kendisini bekleyen partililere mini bir miting düzenleyen Akşener, yanlarında çocukları da bulunan bir aile tarafından protesto edildi.

"FETÖ'CÜSÜN"

Akşener, kendisini istifaya çağıran aileye, “Sen istiyorsan istifa ederim” şeklinde cevap verdi. Vatandaş ise "FETÖ'cüsün", "Kendisi FETÖ'cünün kralıdır" diye bağırdı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sivas ziyareti sırasında protesto edildi. Akşener'i istifaya çağıran bir vatandaş, 'FETÖ'cüsün' diye bağırdı. Partililer aileye müdahale etmek isteyince arbede çıktı. Polis tarafları ayırdı.

Partililer aileye müdahale etmek isteyince arbede çıktı. Polis tarafları ayırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine Merter
Emine Merter - 2 ay Önce

Akp sıkışınca muhalefeti feföcü ilan ediyor.Her ilde parayla satın alınan insanlar vardır.İşte kanıtları

Ülkücü
Ülkücü - 2 ay Önce

Fetöcü görmek isteyen saraya akp genel müdürüne bakacak.Meral hanım tepeden tırnağa Atatürkçü ve Türk milliyetçisidir.İyi partinin oylarının artması zorlarına gidiyor.Provokatörleri sahaya sürüyorlar!

adsız
adsız - 2 ay Önce

iki tane gerici yobazın bağırması ile kimseye pabuç bırakılmayacaktır.Geliyor ,iyiler korkusuzlar.Korku her yeri sardı siz dahil.

vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

onların kendisi fetöcü yıllarca fetöyle kolkola oldular şimdi başkasına çamur atıyorlar

fetöcü olmayan mı var
fetöcü olmayan mı var - 2 ay Önce

başta erdoğan süleyman soylu ekrem imamoğlu kemal kılıçtaroğlu melih gökçek devlet bahçeli tansu çiller mehmet ağar alayı fetöcü bunlar siyasiler sonra askerlerin polislerin eğitimcilerin hukukçuların maliyecilerin işadamlarının alayı fetöcü

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Bu kadın neci belli değil ama tansu çillerinde dediği gibi fetöye evrak taşırmış yani fetöcü ayrıca hdp destekçisi yok mok diyor ama chp ile ittifak demek terör partisine destek demek zaten kahvaltı sözü var maralın seloyla