MHP'de Atila Kaya’ya kritik görev!

Gazeteci Barış Yarkadaş, KRT ekranlarında bomba bir iddiayı gündeme getirdi.

MHP'de bir genel başkan yardımcısının görevden alınacağını ileri süren Yarkadaş, yerine Atilla Kaya'nın geleceğini söyledi.

CHP İstanbul eski Milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş, MHP‘nin 18 Mart’ta yapacağı kongrede önemli bir isimle yolların ayrılacağını, Atila Kaya’ya görev için tekrar teklif yapılacağını söyledi.

KRT’deki programda konuşan Yarkadaş, MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ın da sağlık sorunları nedeniyle affını istediğini belirtti.

Barış Yarkadaş, şöyle konuştu:

“MKYK’DA CİDDİ DEĞİŞİM OLACAK”

MHP önümüzdeki süreçte bir kongre yapacak 18 Mart’ta. Bu kongrede Devlet Bahçeli‘nin MKYK’da ciddi bir değişiklik yapması bekleniyor. Genel başkan yardımcısı Feti Yıldız‘ın sağlık sorunları nedeniyle affını istediği biliniyor.

“KRİTİK BİR İSİMLE YOLLAR AYRILIYOR”

Kamuoyunun çok tanıdığı bir ismin siyaset dışı bırakılacağı söyleniyor. İsim vermeyeyim kavga etmek istemiyorum bu saatte. Kendisi genel başkan yardımcısı.

ATİLA KAYA YENİDEN

Eski genel başkan yardımcısı ve bir dönem de Tayyip Erdoğan’a çok sert mektup yazan Atila Kaya‘nın da yeniden göreve davet edileceği yönünde bir bilgi var.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 10:28
YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344