MHP'den Ahmet Taşgetiren'e: Sakalını teker teker yolarız

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin danışmanı ve Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren'e çok sert sözlerle hedef aldı.

banner311
MHP'den Ahmet Taşgetiren'e: Sakalını teker teker yolarız

Çiçek, Taşgetire' yönelik, "Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…" ifadelerini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin danışmanı ve Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, bugünkü köşesinde, "Serok Ahmet ve Ahmet" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Yıldıray Çiçek, yazısında Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren'e çok sert sözlerle yüklendi. 

Çiçek, "Serok Ahmet’in sesi olmakta ve CHP’nin projelerine hizmet etmekte 'Karar' kılan gazetede, Ahmet Taşgetiren isminde bir yazar var… Kendisi tescilli MHP ve Ülkücü düşmanıdır" diye belirtti.

"SAKALINI TEKER TEKER YOLARLAR"

Taşgetiren'in Devlet Bahçeli için söylediği sözleri hatırlatan Çiçek, "MHP dün neredeyse; bugün de yine o noktadadır. O yüzden Ahmet Taşgetiren’in Ülkücüler arasındaki fitne kıvılcımı yanmadan sönecektir.

Çünkü Ülkücüler onu Akil Adam sıfatıyla PKK açılımını savunmak için gittiği Kayseri ziyaretinde, kendilerini protesto eden Ülkücülere açık unutulan mikrofondan 'Bu kadar kaba ve adi bir yapı ki İslami edep, ahlak, nezaket yok' şeklindeki alçak sözlerinden ve iftirasından tanırlar…" dedi.

"Zaten sana Karar’da köşe verip, MHP’ye ve Sayın Bahçeli’ye saldırtmalarının temel sebebi, proje siyasetçilerin projelerinin hayata geçmesinde MHP’yi ve Devlet Bahçeli’yi önlerinde engel görmeleri değil mi?" diyen Çiçek, “'Ahmet ve Ahmet', Serok Ahmet’in peşinde koşmanın misyonunu yerine getiriyorsun bunu anlıyoruz da sen yine de MHP’ye bulaşma… Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.