MHP ilçe teşkilatında torpilli işe alım böyle dağıtılıyor!

AKP Narlıdere ilçe teşkilatının kamuya personel alımı için kendilerine başvuru yapılmasını istediğinin öğrenilmesinin sonrasında benzer bir durumun MHP ilçe teşkilatında da yaşandığı ortaya çıktı.

banner311
MHP ilçe teşkilatında torpilli işe alım böyle dağıtılıyor!

AKP Narlıdere ilçe teşkilatının bir personel alımı için kendilerine başvuru yapılmasını istemesinin ortaya çıkması ardından benzer bir talebin MHP’den de geldiği ortaya çıktı. MHP Konya Selçuklu İlçe Başkan Vekili Faruk İnan, yapımı devam eden Konya Şehir Hastanesi için iş başvurularının MHP ilçe teşkilatına yapılmasını istedi.

TORPİL BÖYLE YAPILDI!

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, MHP Konya Selçuklu İlçe Başkan Vekili Faruk İnan'ın sosyal medya hesabından yapımı devam eden Konya Şehir Hastanesi’ne 30 işçi alınacağını duyurarak iş başvurusu için MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı’nın bulunduğu adresi vermesine tepki gösterdi.

Ekici, “Cumhur İttifakı koalisyonun küçük ortağının yerel teşkilatlarının yöneticilerinin parti adreslerini vererek kamu hizmetine açılacak olan şehir hastanesinin personel alım işini organize etmesi liyakatsizlik ve ehliyetsizlik anlayışının küçük ortağa sirayet ettiğini göstermektedir” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.