MHP’li Yönter ile Kemal Özkiraz birbirine girdi! Küfürler havada uçuştu! Büyük kavgada son gelişme!..

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Avrasya Araştırma sahibi Kemal Özkiraz birbirlerine girdi. Küfür, hakaretler havada uçuştu. Kavgadaki son gelişme dikkatlerden kaçmadı.

Habererk / Haber Merkezi

Avrasya Araştırma Başkanı Özkiraz, seçim barajının yüzde 7 olarak belirlenmesi yönündeki açıklamaları Yeniçağ TV’de canlı yayınla değerlendirdi.

Değerlendirmeyi paylaşan Özkiraz'a, MHP'li Nevzat Ünlütürk'ten hakaret ve küfür dolu mesajlar yöneltildi.

Özkiraz'ın paylaşımını alıntılayan MHP'li Nevzat Ünlütürk, "Ulan müptezel… CHP’den aldığın parayla zilletin borazanlığını yapıyorsun.. Kemik yalayıcı yavşak!" ifadelerini sarf etti.

Bunun üzerine Kemal Özkiraz, sosyal medya hesabından Ünlütürk'e cevap verdi:

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ülvi Yönter, Özkiraz'a mesaj atarak telefon numarasını istedi. Telefon numarasını gönderen Özkiraz, duyduğu küfürlerle şaşkına döndü.

BAHÇELİ’NİN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNE ULAŞTI!

Kemal Özkiraz paylaştığı videoda İzzet Ülvi Yönter’in 1.5 yaşındaki kızına küfür ettiği iddia etti.

Kemal Özkiraz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin özel kalem müdürü Murat Çeliker’e irtibata geçtiğini ve isyanını ona dile getirdiğini belirtti.

YÖNTER, KİRAZ’I HALA YALANCILIKLA SUÇLADI!

İzzet Ülvi Yönter ise Kemal Özkiraz’ın videosunu alıntı yaparak, “Allah seni belanı versin, sen masum çocuğunun üzerinden bile istismar ve iftira düzeneği kuruyorsun.

Sadece rezil değil, aynı şekilde utanç vesikasısın...Tüh senin kalıbına...” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2021, 17:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
zühtü ferudun nayır
zühtü ferudun nayır - 2 hafta Önce

boşuboşuna kavga etmeyin kimin malını paylaşamıyorsunuz seçim zamanı geldimi hanya konya belli olur sizlere yön verecekler halkın ta kendisidir halk olmazsa seçim olmaz hırsız arsız olmazsa polis olmaz düşmanlarımız olmazsa ordu olmaz ne diyeyim oy kazanmak istiyorlarsa öncelik şu ihtiyaç kredileriiiini silin bak bakalım oylar yağmur gibi akacaktır insanlar bunalımda insanları rahatlatırsan onlarda sana oy vererek teşekkürlerini sunar bu kadar basit başkanımızdan Allah razı olsun kredileri çıkardıktan sonra tefeciler ayvayı yediler çok iyide oldu ama bu seferde maaşından çok çok fazla krediler verildi para sıkıntısı çeken bizlerin zayıf noktası olduğundan e bankada onaylayınca aldık bedavaymış gibi kullandık sonra çek bakalım eziyeti Allah yar ve yardımcımız olsun AMİN.