Özdağ, Sakarya’da İYİ Partillerle bir araya geldi

İYİ Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Sakarya'nın Erenler ilçesinde bulunan bir dinlenme tesisinde bazı İYİ Partililerle bir araya geldi.

Özdağ, Sakarya’da İYİ Partillerle bir araya geldi

İYİ Parti İstanbul milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Sakarya’da İYİ Parti kurucu üyeleriyle bir araya geldi.

Coşkulu bir kalabalık tarafından konvoy eşliğinde karşılanan Özdağ, İYİ Parti’nin mevcut durumundan şikayetçi olan kurucuların sorunlarını dinledi.

Sakarya İYİ Parti kurucuları yeni bir oluşum olup olmadığı ve yeni bir yol haritası belirlenip belirlenmediği konusunda Özdağ ‘dan görüş almak istedi.

Özdağ, “Bizim yolumuz belli, savrulma yok.. Dünyada milliyetçilik yükseliyor” dedi.

Özdağ, “Türkiye’de işsizlik yükseliyor, fiyatlar yükseliyor, Suriyelilerin sayısı yükseliyor bir de kararsızların sayısı yükseliyor” dedi.

Meral Akşener’e olan güvenin sarsıldığını söyleyen Kurucular, İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu için imza veren il başkanları ile ilgili “Kavuncu, FETÖ intisaplı çıkarsa imza veren 80 il başkanının istifa etmesi gerekir” şeklinde tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2021, 19:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 8 ay Önce

Ümit özdağ sen enver altaylının kitabina on söz yazıp apoyu paşa yapalım diyen adamın arkadsligi yapıp pkk ile muzakere yapan bir adamsin riyakar birak bu ayakları