Sedat Peker’in iddialarına yönelik Deniz Baykal harekete geçiyor!

CHP’nin eski genel başkanı Deniz Baykal, iddialar sonrası sessizliğini bozdu. Baykal harekete geçiyor.

Sedat Peker’in iddialarına yönelik Deniz Baykal harekete geçiyor!

Sedat Peker, Korkmaz Karaca ve CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal hakkında şok iddialarda bulunmuştu.

Günboyu’na çarpıcı açıklamalar yapan ve Baykal’ın siyasi hayatında yıllarca yanında bulunan kaynak, “Deniz Bey, rahatsızlığını atlatmak için her gün tedaviye devam ederken bunlar sanıyorlar ki sessiz kalınacak. Bu yaptıkları masum bir insana, kamuoyunun değer verdiği bir siyasetçiye yapılan namussuzluktur. Deniz Bey avukatına en ağır şekilde ceza almaları için yargıya başvurulması talimatı verdi” dedi.

Uzun yıllar CHP Genel Başkanlığı yapan Antalya Milletvekili Deniz Baykal Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına yapacağı suç duyurusunun yanı sıra bu iddiayı televizyonlarda dillendiren ve gazetelerde yazanlar hakkında da manevi tazminat davası açacağı belirtildi.

Edinilen bilgiye göre çok sayıda gazeteci ve televizyoncu gündemdeki iddiaları sormak için Deniz Baykal’dan görüş almak için başvurdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
dayı.
dayı. - 6 ay Önce

Otur yerinde. Özel kalem müdürün evli ve çocuk sahibi kadınla iş tutarken yakalandın. Ülkenin bu hale gelmesinde büyük vebal sahibisin.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344