Selçuk Özdağ'dan Devlet Bahçeli'ye yanıt geldi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendi kendisine saldırı düzenletmekle iddia ettiği Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'dan yanıt geldi.

banner311
Selçuk Özdağ'dan Devlet Bahçeli'ye yanıt geldi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a yapılan saldırıyı kendisinin organize ettiğini iddia etti.

Bahçeli, "Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi, bununla da yetinmeyip ‘Bana saldırdılar’ çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin sözlerine tepki gösteren Selçuk Özdağ, Gazete Duvar'a açıklama yaptı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Özdağ, "Milletimizin aklıyla alay etmesinler. Bahçeli iddiasını ispatla mükelleftir. İspat etmeyen müfteridir" dedi.

Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Cumhurbaşkanını, İçişleri Bakanını ve Adalet Bakanını göreve davet ediyorum. Failleri ve arkasında olanlar ortaya çıkarılsın. Son zamanlarda bu üç saldırı ile birlikte gazetecilere ve siyasetçilere toplamda 18 saldırı oldu. Bu saldırıların hepsinde HTS kayıtları incelensin. Dosyalar normal savcılıktan alınsın hepsine birlikte bakılsın. Tek tek araştırılsın."

"Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunacağını açıklayan Özdağ, "Evimin neresine kamera yerleştirilmiş. 45 yıldır siyaset yapıyorum. Bahçeli hepsini ispat etmek zorunda. Milletimizin aklıyla alay etmesinler. Bahçeli iddiasını ispatla mükelleftir. İspat etmeyen müfteridir" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.