Siyasette seviye ayaklar altında! AKP'den Kılıçdaroğlu'na ağır hakaret!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gece yarısı paylaşımına AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin’den hakaretle cevap gelmesi siyasetteki seviyeyi göstermesi açısından dikkat çekti.

Siyasette seviye ayaklar altında! AKP'den Kılıçdaroğlu'na ağır hakaret!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı.

Anne ve babalara seslenen Kılıçaroğlu, "Ülkemiz hasta ve bu hastalık Covid değil, Covid geçer, Covid'in aşısı var. Ama bu ülkeyi içeriden yiyen kangrenle ilgili ne yapacağız? Bu güzel ülkenin, onu ayakta yutan erdemleri var. Bu kangren onları yok etmek üzere" diye konuştu.

İyi bir anne, iyi bir baba, iyi bir eş, iyi hısım, akraba olmanın erdemlerinin bunlar olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, "Ülkemiz iktidardaki partinin, mafya ve çetelerle giriştiği magazinsel ilişkilerin elinde can çekişiyor. Beni en çok endişelendiren genç evlatlarımız. Önce geçlerimizi işsiz bıraktılar şimdi de gayrimeşruluğun magazinine maruz bırakıyorlar. Bu ortaya dökülen pislikler, yarın genç evlatlarımızı baştan çıkarabilir, evlatlarımızı yozlaştırabilir, kriminalize edebilir. Bunun karşısında güçlü ve dinç durmalıyız. Sizden ricam, yalvarıyorum bu haramzadelerin sofrasına oturmayı reddedin, selamı sabahı kesin. Türkiye'nin kaderini onlar tayin edemeyecek sevgili halkım, siz edeceksiniz. Makul anneler, babalar, ülkenin iyi insanları. Ülkenin geleceğini siz tayin edecek, siz belirleyecekseniz. Ben her yerde erken seçim isteyeceğim, başka çarem kalmadı. Bana katılın. Her yerde bağıracağız; seçim hemen, hemen seçim" dedi.

AKP'DEN SERT TEPKİ

Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamasına AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin sert tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu'nun videosunu alıntılayan Şahin, "Kullandığın kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyor musun? Terbiyesiz herif" diye yazdı.

YORUM EKLE