Türk'ün sembolü Anıtkabir'de yasaklanmıştı! Ümit Özdağ sayesinde artık Bozkurt serbest! Zafer Partisi daha iktidara gelmeden Türklüğe büyük hizmet yapmaya başladı!

Anıtkabir'de yasaklanan Türklüğün sembolü Bozkurt, Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ'ın gayretleriyle yeniden serbest bırakıldı.

Türk'ün sembolü Anıtkabir'de yasaklanmıştı! Ümit Özdağ sayesinde artık Bozkurt serbest! Zafer Partisi daha iktidara gelmeden Türklüğe büyük hizmet yapmaya başladı!

Türk'ün sembolü Bozkurt'un Başbuğ Atatürk'ün edebi ikametgahı Anıtkabir'de yasaklanmasının ardından Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ'ın gayretleriyle yeniden serbest bırakıldı.

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ'ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

Değerli Zafer Partisi kurucular kurulu üyeleri, Zafer Partisinin kuruluşunu takiben 27 Ağustos 2021’de Anıtkabir’i ziyaret etmiş ve mozoleye çelenk koyduktan sonra merdivenlerde fotoğraf çektirirken bozkurt işareti yapmamız üzerine bir subay tarafından siyasi işaret konusunda uyarılınca “İçeride Türk tarihinin en büyük Bozkurt’u yatıyor. Bozkurt’u Bozkurtla selamlıyoruz” demiştim. Daha sonra subaylara “Komutanlarınıza iletin. Bu yasak yanlış bir uygulama” demiştim. Bugün öğrendiğime göre Anıtkabir’de artık bozkurt işareti yapmak serbest bırakılmış.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Şah
Süleyman Şah - 2 ay Önce

iyi de aşırıya gitmeyin,dünyada yalnız değiliz,komşularımızla özellikle de rusya ile iyi ilişkiler kurulmalıdır,askeri ve ekonomik ittifak kurulabilir,ruslar bizim düşmanımız değildir,tam tersi abd ve avrupa b. ve israil bizim düşmanımızdır...


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344