Ümit Özdağ paylaştı: Stratejik göç mühendisliği, Suriyeli sığınmacılar ve büyük Kürdistan projesi

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, 21.Yüzyıl Türkiye Enstitüsü'nün 'Stratejik göç mühendisliği, Suriyeli sığınmacılar ve büyük Kürdistan projesi' raporunu sosyal medya hesabından paylaştı.

banner311
Ümit Özdağ paylaştı: Stratejik göç mühendisliği, Suriyeli sığınmacılar ve büyük Kürdistan projesi

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, 21.Yüzyıl Türkiye Enstitüsü'nün 'Stratejik göç mühendisliği, Suriyeli sığınmacılar ve büyük Kürdistan projesi' raporunu Twittter hesabından paylaştı.

Raporun detayları şu şekilde:

Türkiye 2011 yılı sonrasında çok kısa bir süre içerisinde ülkemizin demografik yapısını değiştirecek bazı kentlerimiz ve ilçelerimizde Türkleri azınlığa düşürecek büyüklükte bir göç yaşayarak dünyanın en fazla sığınmacı barındıran ülkesi haline gelmiştir. Orta Doğu ve Asya’nın değişik ülkelerinden gelen yabancı sayısı 7 Milyona yaklaşmış, Türkiye nüfusunun %8.5’ini oluşturmuştur. Bu rakam 16 Avrupa ülkesinin nüfusundan daha fazladır. Türkiye, Roma İmparatorluğu gibi bir kavimler göçü ile karşı karşıyadır. Hiçbir ülke bu kadar kısa bir süre içerisinde gelen büyük bir nüfusu kontrol ve entegre edemez; olumsuz siyasal, ekonomik, sosyal, kültürel ve jeopolitik sonuçlarını engelleyemez. Türkiye’ye yönelik gerçekleşen bir kavimler göçü, ülkemize yönelik sürdürülen bir stratejik göç mühendisliğidir. Diğer bir ifadeyle Suriyeliler ülkemize bombalandıkları için gelmiyorlar. Suriyeliler Türkiye’ye gelmeleri için bombalanıyorlar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.