Zafer Partili İsmail Türk’ten dikkat çeken sığınmacı çıkışı!

Zafer Partisi Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Türk’ten dikkat çeken sığınmacı çıkışı geldi.

Habererk / Haber Merkezi

Zafer Partisi Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Türk, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile sığınmacılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“Zafer Partisinin Suriyeli göçmenlerle ilgili ürettiği politika ve düşüncelerini Zafer partili İsmail Türk anlatıyor” başlığıyla paylaştığı videoda Türk şu ifadeleri kullandı:

“KONUYA İNANILMAZ BİR DİKKAT ÇEKTİ”

“Sevgili Zafer Partisi gönüllüleri ve Türkçü Türk Milliyetçisi dava arkadaşlarım. Son günlerde Zafer Partisi’nin Suriyeli göçmenlerle ilgili politikaları ve Suriyelilerin ana vatanlarına dönmesiyle ilgili imza kampanyaları kamuoyunda oldukça dikkat çekti. Genel Başkan Yardımcısı Avukat Sevda Gül hanımefendinin adliyede suç duyurusunda bulunulması ve peş peşe il ilçe teşkilatlarımızın peşinden Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr Ümit Özdağ İzmir’de imza kampanyası başlatması ve Türkiye’nin muhtelif yerlerinde bu tip faaliyetin konuya inanılmaz bir dikkat çektiğini rahatlıkla söylebiliriz.”

TÜRK'ÜN AÇIKLAMALARININ TAMAMI:

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344