Gümüş suyu nedir? Faydaları nelerdir?

Koloidal gümüş, popüler bir alternatif terapidir. Koloidal gümüşün kanser dahil birçok hastalığı tedavi ettiği savunulmakta. Peki nedir bu gümüş suyu?

banner311
Gümüş suyu nedir? Faydaları nelerdir?

Koloidal gümüş, bir sıvı içinde asılı olan küçük gümüş parçacıklarını tarif etmek için kullanılan terimdir. Koloidal gümüş içindeki gümüş parçacıklarının büyüklükleri değişebilir, ancak bazıları çok küçüktürler ki “nanopartiküller” olarak adlandırılırlar. Yani çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük olabilirler.  Gümüş suyu son zamanlarda, bazılarında antibiyotikleri veya bakteriyel, viral ve fungal enfeksiyonları tedavi etmek için diğer tıbbi tedavilerin yerini alabileceğini iddia ederek, popülerlik bir canlanma yaşadı. Gümüş suyunun aynı zamanda en önemli faydalı arasında lyme hastalığı, tüberküloz ve hatta HIV / AIDS gibi hastalıkların tedavi edilmesine yardımcı olabileceği bilinmektedir.

Tedavisinde olumlu sonuç alınmış hastalıklar

-Kaşıntıyı ve tahriş


-Sinüzit

-Eklem romatizması
 

-Prostat 

Nasıl temin edilir?

Hiçbir yan etkisi olmayan bu ürünü ilaç firmalarının kazancına engel olduğu için bulmak hayli zorlaştı. Lakin bazı kimya şirketleri tarafından hala satışı devam ediyor.

İletişim: Mefkure Kimya

Tel: 0 (532) 491 54 40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.