Koronaya yakalanmıştı: Ali Babacan'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama!

Daha önce koronaya yakalandığını açıklayan DEVA Partisi lideri Ali Babacan, sağlık durumu ile ilgili son bilgileri paylaştı. Babacan eşi ve küçük oğlunun da testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

banner311
Koronaya yakalanmıştı: Ali Babacan'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama!

DEVA Partisi lideri Ali Babacan korona virüse yakalandığını açıklamıştı.

"EŞİM VE OĞLUM DA KORONA OLDU"

Sağlık durumu ile ilgili son durumu paylaşan Babacan, eşi ve küçük oğlunun da testlerinin pozitif çıktığın belirterek; "Bugün COVID-19’la beşinci günümüz, karantinadayız. Benden hemen sonra eşim Zeynep ve küçük oğlumuz Emir’in de testleri pozitif çıktı. Üçümüzün de şikayetleri aynı: Halsizlik, ateş, yoğun kas ve eklem ağrıları. Tedavimiz evde devam ediyor. Doktorlarımızın tavsiye ettiği tedavi programını aynen uyguluyoruz. Gün içinde bazen daha iyi, bazen daha bitkin oluyoruz ama iyileşme sürecinde olduğumuza inanıyorum. 

Bu süreçte tekrar şahit oldum ki, sağlık çalışanlarımızın hakkı çok büyük. Büyük fedakarlıklarla çalışıyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum, onlara minnettarız. Lütfen onların emeklerini, özverilerini kanıksamayalım. Üzerimize düşen tedbirleri yerine getirmekte titiz olalım. Arayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Yoğunluk ve yorgunluktan aramalarına dönemediklerim olduysa kusuruma bakmasınlar. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Lütfen kendinize dikkat edin, uzmanları ve sağlıkçılarımızı dinleyin." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 16:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.