Mansur Yavaş dehşete düşüren korona tablosunu açıkladı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Mansur Yavaş, belediyenin koronadan kırıldığını ifade etti.

banner311

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Mansur Yavaş, belediyenin koronadan kırıldığını dile getirirken, "Daha bugün beni karşılayan koruma bir saat sonra korona çıktı" ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Olağan Meclis Toplantısı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başkanlığında gerçekleşti.

Meclis'te konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyede çok sayıda personelin koronaya yakalandığını ifade etti.

KORUMA KORONA ÇIKTI

"Covid’den dolayı bu toplantının bile yapılmaması lazım." ifadelerini kullanan Yavaş, "Belediye coronadan kırılıyor onu söyleyeyim size. Belediyede alınan tedbirlerden dolayı değil." ifadelerini kullandı.

Koruma polisinde korona çıktığını açıklayan Başkan Yavaş, "Daha bugün beni karşılayan koruma bir saat sonra korona çıktı. Mümkün olduğu kadar çabuk bitirelim meclisi." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 09:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.