Ünlüler nasıl bir bir aşı oluyor diyorduk cevabı belli oldu

Türkiye pandemide ağır koşulları yaşarken bir yandan da tam kapanmayı atlatmaya çalışıyor.

Ünlüler nasıl bir bir aşı oluyor diyorduk cevabı belli oldu

Türkiye pandemide ağır koşulları yaşarken bir yandan da tam kapanmayı atlatmaya çalışıyor. Fakat ülkedeki ayrıcalıklı bir kesim hem tam kapanmaya girmiyor hem de yurt dışına gidip aşı olup geri dönebiliyor.

Bu isimlerden biri olan eski manken Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş çifti açıklama yaptı. Şallı, "Biz Amerika’da aşı olduk" ifadelerini kullandı.

Bir süredir aşı seyahatleri birçok kez tartışma konusu olmuştu. Koronavirüs salgınından yine en çok yoksul kesimler etkilenirken zengin ve ünlülerin aşı turlarına katılarak bu ayrıcalıktan faydalanması tepkileri de beraberinde getirdi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Ebru Şallı önceki gün eşi Uğur Akkuş’la birlikte koronavirüs aşısı yaptırdığını paylaştı.

Akkuş ile birlikte çektikleri fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşan Şallı’ya takpçileri öncelikli gruplar arasında yer almamalarına rağmen nasıl aşı olabildiklerini sordu.

Ebru Şallı, tepkiler üzerine şu açıklamayı yaptı:

"Çok sormuşsunuz size aşı sırası gelmedi, nasıl oldunuz diye. Doğru. Biz Amerika aşısı Janssen’i Amerika’da olduk."

ABD’nin Los Angeles kentinde evleri bulunan ve Türkiye’deki kapanma sürecini orada geçiren Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, Johnson and Johnson’a bağlı ilaç firması Janssen’in geliştirdiği aşıyı tercih etti.

Hastaneden randevu alan çift, sıra kendilerine geldiğinde hastaneye gidip aşı oldu. Şallı, aşının çok canını yaktığını, bir süre ağrısı nedeniyle yerinden kalkamadığını söyledi. Çift, aşı sonrası bir gün evlerinde istirahat etti.

Şallı ve eşinin bu paylaşımları aşı seyahatlerini de tekrar gündeme getirdi.

İşte o seyahat afişi ve Şallı’nın paylaşımı:

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344