Yanak Yağı Aldırma Estetiği Nedir?

Yüzdeki bu öğelerin birbiriyle uyum içinde olması, estetik anlayışını tetikleyen ve güzel algısı oluşturan bir etmendir.

banner311
Yanak Yağı Aldırma Estetiği Nedir?

Birçok insan yüz hatlarından memnun değildir. Bunun genel sebebi ise yanaklardaki fazla yağdır. Güzel yüz hatlarına sahip olmak için yapılan yanak yağı alımı bu bakımdan elmacık kemiklerini belirgin hale getirerek yüze etkileyicilik katan bir operasyondur.

Yanak Yağı Aldırma Estetiği Nasıl Yapılır?

Yapılan diğer estetik ameliyatlarına göre iz konusunda daha avantajlı olan yanak yağı aldırma operasyonu, yanağın iç kısmında yapılmakta olup yüzde bir iz bırakmaz. Operasyonda hastaya lokal anestezi uygulanır ve 1 cm’lik gibi bir kesik oluşturularak buradan yanaktaki fazla yağlar alınır. Hastadan hastaya bu işlem yarım saat ile bir saat arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Yanak Yağı Aldırma Estetiği Kimlere Yapılır?

Yanaklara daha estetik bir görünüm sağlama ve insan yüzünde altın oran yakalama amacıyla yapılan bu uygulama kolay bir ameliyattır. Yanaklarının şişkinliği kişiyi rahatsız hissettiriyorsa yahut yüzdeki ifade beğenilmiyorsa estetik cerrahi yapılabilmektedir. Bu işlem için ergenlik çağının atlatılmış olup estetiğe engel bir durumu olmayan herkes için yapılabilmektedir.

Yanak Yağı Aldırma Ne Kadar?

Yanak yağı aldırma operasyonları estetik açıdan hastanın tatmin olması için yapılmaktadır. Uzman kişilerce yapılması gereken bu işlemde deneyim de oldukça önemlidir. Zira yanak yapıları ve yanaklardaki yağlar herkeste farklılık gösterir. Bu nedenle iyi bir doktorla çalışmak yararlı olacaktır.

Yanak Yağı Aldırma Önce Sonra?

Yanaklarındaki şişkinlikten kurtulmak için yanak yağı eritme operasyonunu kabul eden kişiler, ilk önce doktor kontrolünden geçerek yanak yapılarının incelenmesine olanak vermelidir. Ayrıca ameliyat anına kadar ağız içinde de bir enfeksiyon durumunun olmadığından emin olunmalıdır. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanılıyorsa en az iki hafta önceden ilaç alımı kesilmelidir. Operasyon sonrası doktorun söylediklerine uyarak kolayca günlük hayatına devam edebilmektedir.

Yanak Yağı Aldırma Ücreti?

Estetik operasyonlarında net bir ücret söz konusu değildir. İşlem süresi, hastanın problem durumu ücretlerde farklılığa neden olmaktadır. Aynı şekilde yanak yağı aldırma fiyatı da bu değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. İlgili yerden hasta kendi için bir fiyat çıkarılmasını talep edebilir.

Yanak Yağı Aldırma İstanbul?

İstanbul, estetik imkanının en çok sunulduğu şehirlerden biri olup yanak yağı aldırma uygulamasının diğer adı olan bişektomi ameliyatı için de çeşitli seçenekler sunmaktadır.

https://trioklinik.com.tr/yanak-yagi-alimi-bichectomy/

https://trioklinik.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 12:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.