Sarah Boone, Şubat 2020’de sevgilisi Jorge Torres Jr’ı öldürmekten tutuklandı. Boone’un yargılanması devam ederken çiftin olay gecesi yaşadıkları kamera kayıtlarıyla ortaya çıktı. Boone’un, Torres’in ölümünü izlemesi ise kan dondurdu.

Suikasta uğrayan ABD Başkanları ve başkan adayları… Suikasta uğrayan ABD Başkanları ve başkan adayları…

İddiaya göre Boone, erkek arkadaşını saklambaç oynarken bir valize kilitledikten sonra onu boğulmaya terk etti. Boone, yetkililere içki içtiği bir oyun sırasında partneri Jorge Torres Jr’ı bavula kilitlediğini söyledi. O zamanlar 42 yaşında olan kadın, uyuyakaldığını, uyandığında onun öldüğünü ve ne olduğunu bilmediğini iddia etti.

Sarah Boone, sevgilisini bir bavula kilitleyip öldürmekten yargılanıyor.

OLAY ANI VİDEO KAYITLARINA YANSIDI

Ancak soruşturma sırasında polis, Torres’in çaresizce bavuldan kurtulmaya çalıştığını ve “Nefes alamıyorum!” diye bağırdığını gösteren bir video keşfetti.

Şimdi Florida, Winter Park’tan Boone, ikinci derece cinayetle suçlanarak 30 Ocak’ta mahkemeye çıkacak.

İddialara göre videoda; Boone’un Torres ile alay ettiği görülüyor. Boone’un, “Bana yaptığın her şey için… S*** git. Aptal” dediği; Torres’in, “Cidden nefes alamıyorum!” diye bağırdığında da “Evet, beni boğduğunda yaptığın şey bu. Ah, beni aldattığında ben de böyle hissediyorum. Muhtemelen çeneni kapatmalısın.” dediği duyuluyor.

Editör: İlayda Şimşek