Sevseniz de sevmeseniz de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görüntüsü sizi çok üzecek! (Tamamı)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AKP teşkilatı ile video konferans aracılığıyla bayramlaştı.

Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada 3 kez kelimeleri yavaşlatarak söylemesi dikkat çekerken, videonun 8.dakikasının 31. saniyesinde uykuya daldığı ve anında kendisini toparladığı görülüyor.

Erdoğan'ın 13 dakikalık konuşma yaptığı videonun 7.dakikasının 35. saniyesinde, kelimeleri çok yavaş söylediği duyulurken, 8. dakikasının 31. saniyesinde ise uyuduğu anlar fark ediliyor.

Konuşmanın 10. dakikasının 33.saniyesinde ve 11.dakikasının 59.saniyesinde yine kelimeleri çok yavaş bir şekilde söylemesi dikkat çekiyor.

Yaşanan bu anlar Erdoğan’ın son dönemdeki yoğun temaslarının etkisi olarak yorumlandı. Erdoğan son olarak KKTC’ye bir ziyaret düzenlemişti. Erdoğan’ın arife günü başlayan program bayramın birinci günü de sürmüş ve Erdoğan Kıbrıs Harekatı’nın 47. Yıldönümü vesilesi ile düzenlenen programa da katılmıştı.

GÖRÜNTÜLER NEDEN KONTROL EDİLMEDİ?

Konuşmanın canlı olarak yayınlanması kontrolü zorlaştırırken, daha sonra video elden geçirilerek yeniden seviş edilebilecekken, bunun neden yapılmadığı kafaları karıştırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uyukladığı bu görüntüler, izleyenleri üzdü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
engin tuna
engin tuna - 2 ay Önce

sayın cumhurbaşkanınmızın bayram mesajını okuma sırasında kelimelerin yavaslaması ve uyuması normaldir adam vatanı için çalısıyor gecesini gündüzünü katıyor bu şekilde ayakta durması takdiri şayandır tüce rabbim onun yardmcısı olsun

Genel Yorumcu
Genel Yorumcu - 2 ay Önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gecesini gündüzünü Türkiye'nin kalkınması için adamıştır. Kim bilir nasıl bir yoğun gündemi vardı. Yorgun görünmesi normaldir.