İddiaya göre; İç İşleri Bakanını Beştepe'ye çağıran Erdoğan: "Sen bizi ne hale soktun, bu nasıl bir iş! Bu işi çözmeden bir yere gidemezsin!" diyerek bağırdı.

Cadde TV 'deki programda Ahmet Sesli'nin konuşmasındaki ayrıntılar şöyle:

Ankara Emniyeti, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili  Cumhurbaşkanına bir rapor sunuyor.
Erdoğan raporda kabinesinden bir ismin olayla bağlantısını görünce resmen çıldırıyor. Süleyman Soylu'yu Beştepe'ye çağırıp: "Sen bizi ne hale soktun, bu nasıl bir iş!  Bu işi çözmeden bir yere gidemezsin!" diyerek fırçalıyor ve bu işin çözülmesiyle ilgili Süleyman Soylu'ya kesin talimat veriyor. Soruşturmanın sonucunun nereye varacağına dair hiçbir sınır yok. Görevden almalar ve istifalarla bu işin çözülüp çözülmediğini göreceğiz. Bu rapor Erdoğan'a gittiyse eğer, büyük ihtimalle "oraya da" gönderilmiş ve "Gereğini yapın!" denmiştir. Şuan bir pazarlık var ! Pazarlığı Erdoğan yapmıyor, Bahçeli yapıyor. Emniyet kanadını gördük. Önümüzdeki hafta artık suikastin siyasi ayağını konuşacağız. Devlet bu işe nasıl müdahale edecek onu göreceğiz.Şimdi merak edilen sorulardan biri şu:

MSB’den Yunanistan Savunma Bakanı’na “Kıbrıs Türkleri” tepkisi! MSB’den Yunanistan Savunma Bakanı’na “Kıbrıs Türkleri” tepkisi!

Sinan Ateş cinayetinde emniyetin raporunda adı geçen  Cumhurbaşkanlıği kabine üyesi o isim kim ?!

Editör: Alp Kılıç