Avustralya'da yaşayan 54 yaşındaki bir adam, nişanlısı tarafından terk edilmenin acısına teselliyi, Karina isimli şişme kadında buldu.

Avustralya'nın Yeni Güney Galler bölgesinde yaşayan 54 yaşındaki Rod isimli bir adam, nişanlısı tarafından terk edilince kalbinin kapılarını kapattı. Yalnız geçen uzun yılların ardından Rod, sevgiyi 3 bin dolara satın aldığı Karina isimli şişme kadınla yeniden keşfetti.

Marangozluk yapan Rod, 2021'de satın aldığı şişme bebek hakkında "Hayatımı birçok açıdan değiştirdi" diyor. Sonunda sevgisini gösterebileceği birini bulmaktan dolayı mutlu olduğunu anlatan Avustralyalı adam, "Şişme kadın benim sentetik yoldaşım oldu" diye ekliyor:

Arabistan'da gözaltına alınan Türk gazeteci yurda dönüyor Arabistan'da gözaltına alınan Türk gazeteci yurda dönüyor

"Kalbimin kapılarını yavaş yavaş onun için açtım. Eski nişanlımı kaybetmenin acısını ardımda bırakamazken, o bana bu acıyı unutturdu."

Karina'yı satın aldıktan iki ay sonra Rod, Noel Bayramı'nda onu annesi Victoria ile tanıştırmaya karar verdi. 7News'e konuşan Rod, "Annem Karina'ya sanki bir zehirmiş gibi baktı" dedi.

85 yaşındaki anne ilk tanışmada şoka uğrasa da, bir süre sonra Rod'un bu ilgisine kayıtsız kalmayıp Karina için mücevher ve kıyafet seçmeye başladı.

"Karina'ya annem de sonunda ısındı. Onun için kaybettiği kızı gibi oldu. Şimdi gerçekten ona ilgi duyuyor."

Editör: İlayda Şimşek