Alper Aksoy, “Tv yorumcusu cahil şakşakçılar etkili olamıyorlar artık. Bilgi çağı gençliği islamcılardan daha vicdanlı, daha dürüst ve insanca, hakça bir düzen için kararlı.” Dedi.

“Bilgi çağı kuşağı bunun hesabını soracak” diyen Aksoy: “Bilgi çağı kuşağı, işsiz üniversite gençliği, diploma aldığında işsiz kalacağını bilen üniversite öğrencileri bunun hesabını çok fena soracak” dedi.

Abdullah Gül sonunda gerçeği görmüş:

        "Siyasal İslam Türkiye'de ve dünyada çöktü" demiş.

        Siyasal İslamcı siyasetçilerin yalanları, talanları, yetim hakkını, kul hakkını timsah iştahı ile yemeleri, liyakatsız kadrolarla, hısım akrabalarla iş tutmaları insanları dinden soğuttu. İyi örnek olamadılar, kötü örnek oldular.

        Ateizm ve deizm İmam-Hatiplerde bile kök salmış.

        Dindar insanın 20 yıl önce bir saygınlığı vardı.

        Şimdi:

        Dindarlık ve yalan,

Yılmaz Özdil'den Peru'da yakalanan uyuşturucu için Sedat Peker göndermesi Yılmaz Özdil'den Peru'da yakalanan uyuşturucu için Sedat Peker göndermesi

        Dindarlık ve kul hakkı yeme,

        Dindarlık ve soygun,

        Dindarlık ve adalet düşmanlığı eş anlamlı hale geldi.

        Bilgi çağı kuşağı, işsiz üniversite gençliği, diploma aldığında işsiz kalacağını bilen üniversite öğrencileri bunun hesabını çok fena soracak.

        Tv yorumcusu cahil şakşakçılar etkili olamıyorlar artık. Bilgi çağı gençliği islamcılardan daha vicdanlı, daha dürüst ve insanca, hakça bir düzen için kararlı.