Bahçeli'den İYİ Parti açıklaması! “Oy alırsa bizden alır...”

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "İYİ Parti seçime girebiliyorsa girsin. Zaten girerlerse sadece bizden oy alırlar" açıklaması yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcıhamam'da parti yönetimini topladı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bahçeli gazetecilerin sorularını yanıtladı.  'İYİ Parti seçimlere girecek mi?' sorusu üzerine Bahçeli, "İYİ Parti seçime girebiliyorsa girsin. Zaten girerlerse sadece bizden oy alırlar" açıklaması yaptı.

İşte Bahçeli'nin o açıklamaları:

İYİ PARTİ'NİN DURUMU

Bahçeli, bugün basına yansıyan “AKP’nin İYİ Parti’nin seçimlere girmesi için gerekli yasal düzenlemeler için harekete geçtiğini ancak MHP’nin buna engel olduğuna” iddialarına ilişkin ise “Allah’tan bir dileğim var basın bir gün de doğru yazsın” dedi.

Bahçeli, İYİ Parti’nin seçimlere girip giremeyeceği tartışmalarına ilişkin ise “Kavuşup kavuşmadığını bilmiyoruz ilgi alanımız da değil. YSK ‘girebilir’ diyorsa bir emek boşa gitmemiş olur Seçime de girsin. Ne olacak alırsa bizden alır biz de rıza gösteririz” yorumunda bulundu.

ERDOĞAN'I DESTEKLİYORUZ

Bir yandan cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanması için gayret göstereceğiz öte yandan cumhur ittifakı içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin siyasi kimliğini koruyan, onu temsil eden bir kadroyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Allah'ın izniyle yer almaya gayret göstereceğiz.

DERBİDE ÇIKAN OLAYLAR

Maçı takip edemedim ancak Beşiktaş'ın hocası, Türkiye'nin hocasıdır. Türkiye'yi dünya üçüncülüğüne taşımış bir değerdir. Kendisine yapılmış olan bu saldırıyı şiddetle kınadım. Hocamı da aramak suretiyle geçmiş olsun dileklerimi bildirdim. Beşiktaş sahadan kaçmaz, bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
GEROL
GEROL - 4 yıl Önce

Secime YSK karar verir kimlerden oy alacağınıda seçmenler. Sn. Bahçeli inadınız sayesinde ülkücüler halen eziliyor...

Mehmet karadilek
Mehmet karadilek - 4 yıl Önce

Sayin Devlet Bahceli, Ulkuculer senin yaptigin zulum bitinceye MHP’ye donmez. Secime girmekle girmemekle bitmez bu aci. Bu hesap ancak sen siyaseten MEFTA olunca biter. MHP ancak senin bitisinle rahata huzura erecektir. Ulkuculerin, Bozkurtlarin dirilisi ancak senin siyaseten olmenle mumkundur. MHP'nin sandiga gomulmesi dilegiyle

KENAN
KENAN - 4 yıl Önce

BU EZİLMEK BİZİM KADERİMİZ OLSA GEREK.YA ALLAH SABIR

Kadir Karateke
Kadir Karateke - 4 yıl Önce

Zevat senin siyasi ve öngörü lerini yıllardır biliyoruz görevini yaptığını da biliyoruz mühürsüz oyların geçerli sayıldığı gün yorganı tepene çektiğini bu millet bilmiyormu sanıyorsun 44 yıllık düşlerimizi hangi çıkar uğruna sattın vs vs çok söylenecek var kendimi zor tutuyorum gelin kız gibi süzülüyorsun