BBP İlçe başkanından referandum pazarlığına isyan

Büyük Birlik Partisi 16 Nisan'da yapılacak 'başkanlık referandumu'nda ne oy vereceğini henüz açıklamamış ancak parti yöneticilerinden, başkanlık sistemi için "Burada bir arıza görüyoruz" açıklaması gelmişti. Partinin lideri Mustafa Destici, bugün Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü.

BBP İlçe başkanından referandum pazarlığına isyan

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumnhurbaşkanlığı Sarayı'nda yaklaşık 90 dakika görüşmüştü.

Görüşmenin içeriğiyle ilgili açıklamayı Pazar günü yapacağını belirten Destici, şu açıklamayı yapmıştı "Tabi şu anda içeriği ile ilgili bir açıklama yapmayacağım.Takriben ülkemizin mevcut gündemi, hem içerideki, hem dışarıdaki gelişmeler. Çok faydalı bir görüşme oldu. Türkiye şu anda çok zor süreçlerden geçiyor. Bir bilgilenme konusunda çok faydalı bir görüşme oldu. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Türkiye’de tüm gündem maddeleri görüşüldü ve konuşuldu. Bizim açımızdan çok faydalı bir görüşme oldu. Ülkemiz için, milletimiz için en iyisi ne ise o olsun. Onu istiyoruz biz. Hafta sonu Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantımız var. İnşallah Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantımızda arkadaşlarımız ile istişare ettikten sonra sizlere açıklamada bulunacağız."

Bu gelişme üzerine BBP Beykoz İlçe Teşkilatı Sosyal medya üzerinden "Bu dava için bizler

Bayılanları da gördük

Ölürüm diyenleri de...

Bir fırsatını bulup kaçıp gittiler...

Hala da fırsat bekleyenler olabilir...

Yapılan istişare sonuçlarının oldu bittilere değiştirilerek açıklanması halinde kabul etmeyeceğimizi kamuoyuna duyururuz...

BBP Beykoz İlçe Teşkilatı" açıklamasını yaparak iki resim paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 13:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen
Alperen - 4 yıl Önce

Sayın Testici'yi uyarıyorum dikkatli ol tuzağa düşme.

alperen
alperen - 4 yıl Önce

satılık fötönün kucağına oturan destici genel başkan yardımcıları korkuyorlar.... hayır derseler devlet içeri atacak.... evet derseler teşkilat taşlayacak diye ne yapacaklarını şaşırdılar
iki yüzlü karektersizler, herkes sizin iğrenç işlerinizi biliyor

ömer
ömer - 4 yıl Önce

çimenler oy verir filler bakan/danışman olur