Bekir Bozdağ "Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi milletimizin hayrınadır"

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Bu kadar yalanı duble yollar bile kaldırmaz" dedi.

banner311
Bekir Bozdağ "Şeker fabrikalarının  özelleştirilmesi  milletimizin hayrınadır"

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik olarak "Maalesef her zaman olduğu gibi yalan söylemekte son vites yola devam ediyor. Bu gidişle çok feci bir kaza olacak. Bu kadar yalanı bu yollar da duble yollar da kaldırmaz, otoban da kaldırmaz, Türk milleti hiç kaldırmaz." dedi.

Bozdağ, şeker fabrikalarının özelleştirilmesi hakkında, "Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi milletimizin hayrınadır" diye konuştu.

Türkiye'de tutuklu bulunan Yunan askerlerinin takas edileceği iddialarına da yanıt veren Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Türkiye'de tutuklu bulunan  Yunanistanlı askerler takas konusu değildir" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Guest
Guest - 3 yıl Önce

Özelleştirmeler pekte hayra yaramıyor , kdv ve ötv fiyatlar yarıdan fazla artıcak demektir.Elektrikte belli olmuyormu.30 - 40 tl gelen fatura 100 tl ye dayandı. Özeşleştirmeden sonra oldu bu lar.Adamlar okuttukları sayacın okuyan personelini bile bize kilitlediler.İletim dağıtım trt yi söylemiyorum bile. Bu basıl hayırsa .

KENAN
KENAN - 3 yıl Önce

Allah Allah şeker fabrikaları demek milletin yararınadır öyle mi? Pes vAllahi..