Fuat Avni'den Kan Donduran İddialar!

"Gülen cemaati ile ilgili kan donduran kumpaslar planlandığını" iddia eden Twitter fenomeni Fuat Avni, "Bursa'da bazı okul ve yurtlara silah bırakmayı, bahçelerine silah ve el bombası gömmeyi kurguladılar." dedi. Fuat Avni, birkaç gün önce de sözde cemaat evlerine Öcalan ile Gülen'in kitaplarının yerleştirildiğini iddia etmişti.

banner311
Fuat Avni'den Kan Donduran İddialar!

"Gülen cemaati ile ilgili kan donduran kumpaslar planlandığını" iddia eden Twitter fenomeni Fuat Avni"Bursa'da bazı okul ve yurtlara silah bırakmayı, bahçelerine silah ve el bombası gömmeyi kurguladılar." dedi.

Erdoğan'ın Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından korku dolu günler geçirdiğini öne süren Fuat Avni, "Ensar Vakfı ve Reza Zarrab olayını gölgede bırakacak büyük kumpaslar planladığını" iddia etti.


"GÜLEN'İN KİTAPLARI ÖRGÜT EVLERİNE YERLEŞTİRİLECEK"


"CHP ile DHKP-C'nin, Gülen Cemaati ile PKK'nın irtibatlı olduğunu göstermek için kumpaslar hazır" diyen sosyal medya fenomeni, "Gülen'in kitapları koliler halinde örgüt evlerine yerleştirilecek. Operasyon görüntüsü verilerek ele geçirildi diye basına verilecek." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 15:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.