MHP Rize Eski İl Başkanı Zeki Mayi'den açıklama

MHP Rize Eski İl Başkanı Zeki Mayi yaptığı açıklamada "24 Haziran seçimleri bizlere gösterdi ki, Türk Milliyetçiliği Ülküsü Türk Milletinin önem ve değer verdiği bir denge-denetleme mekanizması haline gelmiştir." dedi.

banner311
MHP Rize Eski İl Başkanı Zeki Mayi'den açıklama

Mayi'nin açıklaması şu şekilde "45 yıldır içinde bulunduğum ve varlığımın temeli olarak gördüğüm Ülkücü Hareket ile ilgili bazı değerlendirmelerde bulunmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi Ülkücü Hareket felsefesi ve kültürel zeminini  Yüce İslam dininin faziletinden ,Türklük gurur ve şuurundan almıştır.Hareketimiz her zaman Devletimizin yanında ve Ülke bekası için canını ve malını hiç göz kırpmadan feda etmiş ve etmeye devam etmektedir.

24 Haziran seçimleri bizlere gösterdi ki, Türk Milliyetçiliği Ülküsü Türk Milletinin önem ve değer verdiği bir denge-denetleme mekanizması haline gelmiştir.

Bu yeni oluşum  asla hafife alınmamalıdır. Çünkü Türk Milleti güven ve  itimadı asli adresine teslim etmiştir.

Bu bağlamda bizlere verilen emanetin farkında olan Türk Milliyetçileri olarak birlik ve beraberlik içerisinde mevcut gücümüzü arttırarak Türk Milletini daha iyi noktalara getirmeye çalışmalıyız.

Unutulmaması gereken son nokta, ayrılıkta azap birlikte rahmet olduğudur."
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
RKB
RKB - 2 yıl Önce

Ülkücüler iyi partili veya MHP li olarak birbirlerine düşman edilmeye çalışılıyor. Ülkücülere düşen görev bu oyuna gelmemektir.