Oktay Vural, MHP'den istifa etti mi?

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İzmir Milletvekili Oktay Vural, sosyal medyada partisinden 'istifa etti' söylentileriyle ilgili açıklamada bulundu.

banner311
Oktay Vural, MHP'den istifa etti mi?

MHP milletvekili Vural, yaptığı açıklamasında Kızılcahamam toplantısına katıldığını şimdi de parti adına uluslararası bir toplantıya katılmak üzere Gürcistan'a gittiğini açıkladı. Hürriyet gazetesi muhabirinin istifa sorusuna yanıt veren Oktay Vural, "Öyle bir şey söz konusu değil." dedi.

İSTİFA ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Gazeteci Hamza Kabasakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında MHP milletvekili Oktay Vural'ın istifa ettiğini öne sürmüştü. Kabasakal, söz konusu sosyal medya paylaşımında "Sayın Oktay Vural'ı ilkeli ve dik duruşundan ötürü tebrik ediyorum. MHP'den istifa etmesi kendisi ve Türkiye için en hayırlı tercih olmuştur. Oktay Vural'ın istifası bilgisini MHP içerisinden üst düzey bir yetkili sızdırmıştır. Vural'ın istifa ettiği yönünde ki tüm açıklamalar doğrudur." ifadesine yer vermişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Zühal Asma
Zühal Asma - 3 yıl Önce

TEBRIKLER

k coşkun
k coşkun - 3 yıl Önce

ikide bi bu haber çıkıyo

Hacı Ünal
Hacı Ünal - 3 yıl Önce

Bu saattan sonra istifa etse Beyazşehir istifa etmese ne yazar bahçeli onların çoğu nu harcayarak ve bir çoğu secilemeyecek bu sefer 40 in yarısı da adam olmayana çok bile