Daha önce Satsuma Music’ten çıkardığı ‘Secrets’ ile adından sıkça söz ettiren başarılı prodüktör Soner Karaca yeni şarkısını çıkardı. The Future adıyla platformlarda yerini alan şarkı dinleyiciler tarafından oldukça beğenildi.
 

Son zamanların adından sıkça söz ettiren başarılı Prodüktör Soner Karaca’dan yeni parça geldi. Karaca, ‘The Future’ ismiyle yeni parçasını piyasaya sundu. Müzikseverler tarafından oldukça beğenilen parça müzik platformlarında sıkça dinlenildi. Satsuma Music imzası ile yayınlanan ‘The Future’ listelere bomba gibi düştü.
 

Gösterilen ilgi ve takdirden memnun olduğunu belirten genç sanatçı yeni parçasıyla ilgili konuştu. Soner Karaca “Yeni bir şakıyla daha müzikseverlerin karşısında çıktık. Bunun için öncelikle çok mutluyuz. Sağolsunlar parçamızı takdirle karşıladılar. Bu da bizi ekstra mutlu etti tabi. Yeni çalışmalarımız olacak. Yine yaptığımız iş ile anılmaya devam edeceğiz. Satsuma Music’e desteklerinden ve ilgilerinden ötürü de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu Satsuma Music’ten çıkan 3. şarkım. Bizi takip etmeye devam edin.” dedi.

Editör: İsmail Türk