Sözde fenomen Yonca Bıyıkoğlu 11 şehit için alçakça ifadeler kullandı

TikTok isimli sosyal medya kanalında canlı yayın yapan sözde fenomen Yonca Bıyıkoğlu'nun şehitler için kullandığı küfürler tepkiye neden oldu.

TikTok isimli sosyal medya kanalında arkadaşlarıyla birlikte yaptığı canlı yayın sırasında gelen bir yorumda şehitlerin olduğu hatırlatılınca çılgına dönen Yonca Bıyıkoğlu, korkunç küfürler sayarak şehitlerimize saygısızlık etti.

"Hayat devam ediyor, ben eğlenmek zorundayım" diyen sözde fenomen isim, ağza alınmayacak küfürleriyle şehit haberleriyle ilgilenmediğini ifade etti.

#yoncabıyıklıoğlututuklansın hastaginin açılmasıyla tepkilerin çığ gibi büyüyerek toplandığı platformlarda fenomen isim için ceza uygulanması talep ediliyor.

ÖZÜR DİLEDİ

Sözde fenomen Yonca Bıyıkoğlu daha sonra yayınladığı videoda “Üzerime atılan bu iftirayı kabul etmiyorum. Beni gerçekten çok üzdü. Ben orada şehitlere asla küfür etmiyorum. Türk babanın Türk kızıyım. Ben bayrağıma, Milletime, şehitlerimize kanımı verecek kadar çok saygı duyuyorum. Böyle bir karalama yaptığınız için ben çok üzgünüm. Yanlış anlaşıldığım için çok özür diliyorum. Asla korkumdan değil.” dedi.

YORUM EKLE