26. haftanın maç programı belli oldu

Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 26. hafta maçları yapılacak.

26. haftanın maç programı belli oldu

Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig'e 26. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. TFF 3. Lig'de 1 ve 3. Grup'ta 23'üncü, 2. Grup'ta ise 26'ncı hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 İttifak Holding Konyaspor-Kasımpaşa (Medaş Konya Büyükşehir)

20.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

19 Şubat Cumartesi:

13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Yukatel Kayserispor-GZT Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Beşiktaş-Altay (Vodafone Park)

20 Şubat Pazar:

13.30 Gaziantep FK-Adana Demirspor (Kalyon)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Demir Grup Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Fenerbahçe-Atakaş Hatayspor (Ülker)

21 Şubat Pazartesi:

20.00 Göztepe-Galatasaray (Gürsel Aksel)

- Spor Toto 1. Lig

19 Şubat Cumartesi:

13.30 Beypiliç Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

19.00 Tuzlaspor-Kocaelispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20 Şubat Pazar:

13.30 Yılport Samsunspor-Altaş Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

16.00 Balıkesirspor-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 MKE Ankaragücü-Bursaspor (Eryaman)

21 Şubat Pazartesi:

14.30 Manisa FK-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Mümin Özkasap)

17.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Adana)

20.00 Eyüpspor-Nasadoge Menemenspor (Eyüp)

20.00 Altınordu-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

- TFF 2. Lig

Beyaz Grup

19 Şubat Cumartesi:

13.00 Eskişehirspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Eskişehir Yeni)

13.00 Ankara Demirspor-Bucaspor 1928 (TCDD Ankara Demirspor)

13.00 Nazilli Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Nazilli İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Uşakspor-Tarsus İdman Yurdu (Uşak 1 Eylül)

13.00 Pendikspor-Isparta 32 (Pendik)

13.00 Kırklarelispor-Pazarspor (Kırklareli Atatürk)

13.00 Şanlıurfaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa GAP)

Kırmızı Grup

19 Şubat Cumartesi:

13.00 An Zentrum Bayburt İl Özel İdare-Sarıyer (Bayburt Genç Osman)

13.00 Sivas Belediyespor-Çorum FK (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Kahramanmaraşspor-Bodrumspor (7 Ocak)

13.00 Serik Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Serik İsmail Oğan)

13.00 Turgutluspor-Somaspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Sakaryaspor-Ankaraspor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.00 Ergene Velimeşespor-1461 Trabzon (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Diyarbekirspor-İnegölspor (Diyarbakır)

13.00 Afjet Afyonspor-Niğde Anadolu FK (Zafer)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Adıyaman FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

- TFF 3. Lig

1. Grup

19 Şubat Cumartesi:

13.00 Bursa Yıldırımspor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Formül Erbaaspor-Fatsa Belediyespor (Erbaa İlçe)

13.00 Elazığspor-1954 Kelkit Belediyespor (Elazığ Doğukent)

13.00 Batman Petrolspor-Osmaniyespor FK (Batman Yeni Şehir)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Artvin Hopaspor (Dumlupınar)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Bolluca)

13.00 Kahta 02-Sancaktepe FK (Kahta İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Criptoswaps Çatalcaspor (Nevşehir Gazi)

13.00 Hendekspor-Karaman Belediyespor (Hendek Atatürk)

- 2. Grup

19 Şubat Cumartesi:

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Beyoğlu Yeni Çarşı FK (Darıca İlçe)

13.00 Bitexen Düzcespor-68 Aksaray Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

13.00 Çarşambaspor-Kızılcabölükspor (Çarşamba Şehir)

13.00 Yomraspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Yomra İlçe)

13.00 52 Orduspor-Alagöz Holding Iğdır FK (Yeni Ordu)

20 Şubat Pazar:

13.00 İskenderunspor-Bayrampaşaspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Kalecik FK-Siirt İl Özel İdaresi (Çubuk İlçe)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Hacettepe (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Kuşadasıspor (Şile)

- 3. Grup

19 Şubat Cumartesi:

13.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Çankaya FK (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Kardemir Karabükspor-Fethiyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20 Şubat Pazar:

12.30 Orduspor 1967-Karşıyaka (Yeni Ordu)

13.00 Criptoswaps Edirnespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Belediye Derincespor (Of İlçe)

13.00 Ceyhanspor-Modafen (Ceyhan İlçe)

13.00 İçel İdmanyurdu-Esenler Erokspor (Mersin)

13.00 Mardin 1969-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Mardin 21 Kasım)

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2022, 10:51
YORUM EKLE