Fenerbahçe Kasımpaşa maçı sonrası ortalık karıştı

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup ettiği maçın son düdüğü çaldıktan sonra soyunma odasına giden iki takım arasında gergin anlar yaşandı.

Fenerbahçe Kasımpaşa maçı sonrası ortalık karıştı

Sarı lacivertlilerin teknik sorumlusu Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile Kasımpaşa kulübesi tartıştı.

Süper Lig'in 37. haftasında Fenerbahçe, sahasında Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup ederek Beşiktaş'ı yakın takibini sürdürdü. Maç sonrasında iki takım da soyunma odasına giderken gergin anlar yaşandı. 

Maçın son anlarına doğru Kasımpaşa kulübesinden bir pozisyonda Fırat Aydınus'a tepki gösterildi. Fenerbahçe kulübesinde Volkan Demirel de Kasımpaşa'nın itirazına tepki gösterdi. İki kulübe arasında kısa süreli diyalog yaşandı.

Maçın bitiş düdüğü sonrasında bu tartışma tünele doğru giderken devam etti. Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel, Kasımpaşa cephesiyle karşılıklı atışmaları sürdürdü. Fenerbahçeli ve Kasımpaşalı antrenörlerin araya girmesiyle olay yatıştı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysel Dönmez
Veysel Dönmez - 8 ay Önce

Sayın Ali KOÇ ne demişti Fener sadece futbol odaklı olur ama bu futbolun içinde neler olacağını söylememişti. Hani Kupa maçında misafir ettikleri Beşiktaş'ın Sayın Hocası Şenol Güneş'i taşladıkları da bu futbol tarifinin içindedir herhalde


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344