Solhan’dan Urganlıspor’a moral kahvaltısı

Manisa’nın Turgutlu İlçesi Ortapark Cape’de, 24 Seçimlerinde MHP'den Milletvekili aday adayı olan ve MHP'li Eski Meclis Üyesi Turgutlulu genç iş adamı Ender Solhan, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Urganlıspor’u kahvaltıda ağırladı.

banner311
Solhan’dan Urganlıspor’a moral kahvaltısı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Turgutlu Protokolü ve Urganlıspor bir araya geldi. Dikkatleri üzerine çeken Turgutlu’nun takımlarından Urganlıspor oynayacakları Ödemiş maçı öncesi moral kahvaltısı ile keyifli saatler geçidi.  Urganlıspor, Ödemişspor ile oynayacağı maç öncesi, Eski MHP'li Meclis üyesi Ender Solhan tarafından kahvaltıda ağırlandı. Ortapark Cafe'de düzenlenen kahvaltıya Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ın yanı sıra, Turgutlu Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Turgutlu belediyesi yetkilileri- Urganlı Mahalle Muhtarı Tarık Kayabaş, Urganlılı iş adamları, Urganlıspor Başkanı Tahir Kayabaş, Teknik direktör Burhanettin Basatemur, yöneticiler ve futbolcular katıldı.

Teknik direktör Basatemur, kendilerini kahvaltıda ağırladığı için Solhan'a teşekkür ederken, Solhan'da Urganlıspor’a başarılar diledi. Kahvaltıda bir konuşma yapan Kaymakam Uğur Turan ise: ‘’Ender Solhan'a ’ böyle bir organizasyonla Urganlıspor’u teknik heyeti futbolcuları ve bizleri bir araya getirdiniz teşekkür ederim dedi.
           

Urganlıspor’un başarılı bir sezon geçirmesini dileyen Solhan, sezon boyunca destek olmaya çalışacaklarını kaydetti. Solhan, Misafirlerimiz Urganlıspor’umuzun genç kardeşlerimiz hepinize afiyet olsun. Öncelikle bu davete icabet ettiğiniz için teşekkür ederim.

Kaymakamım başta olmak üzere Allah nasip ederse, inşallah bundan daha güzel günlerde daha iyi yerlerde sizleri görmek isteriz, başarılarınızın devamını dilerim. Urganlısporunuzun yalnız olmadığını bilmenizi isteriz, bugünkü yapacağınız futbolda da başarılarınızı temennini dileriz hepinize teşekkür ederiz.
Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, ‘’Değerli basın mensubu kardeşim sual buyurdular, Allah razı olsun. Nezaket gösterdiler değerli başkanım az önce duygularını ifade ettikten sonra bende nacizane ifade etmiştim o kadar uzun konuşmayacağım ama özetleyeceğim. Öncelikle rabbim soframızı bereketli eylesin rabbim Urganlıspor’umuza güzide ümitlerimizden olan Urganlıspor’umuza üstün başarılar nasip eylesin Urganlı sporun yönetimini çok taktir ettiğimi çok yerde söyledim bugün bir kez daha söyledim bir kez daha ifade ediyorum.

Manisa valimiz sayın Mustafa Hakan Güvençer’in teveccühüne mahsur olmuş bu kulüp bizimde taktirimizi icap etmektedir çünkü şu ana kadar gerek yönetimiyle gerek teknik heyetiyle hocasıyla malzemecisiyle seyircisi ile sakinleriyle taraftarıyla oyuncusuyla ve destek verenleri ile centilmen bir takım olmuştur ben birçok yerde Urganlı sporumuzun bu jestini bu kibarlığını bu nezaketini bu sevecenliğini bu saygsını ve örnek ile ifade etmeye devam edeceğim dört senedir çalıştığım Turgutlu’da Urganlıspor benim için marka değerlerden birisi olmuştur ama bu manada jandarma komutanı sevgili Muhammet evren ve arkadaşlarına da çok teşekkür ediyorum çünkü onlarda sizin hizmetinizde gayret eden arkadaşlarımız şu ana kadarki müsabakalarınızı izledim son iki haftada galibiyet aldığınızı biliyorum değerli muhtarım bilhassa galibiyetlerden sonra bana mesaj göndererek sayın kaymakamım sevincimizi sizinle paylaşıyoruz demesi benim hatıralarımda önemlidir çünkü sevildiğimi biliyorum değerli arkadaşlarım gözlerinizden ve yanaklarınızdan öpüyorum her birinizden Allah razı olsun beni bu kahvaltıya davet eden değerli kardeşime ve arkadaşıma sizler adına çok teşekkür ederken bu zamana kadar bu kulübün kuruluşundan bu zamana kadar emek veren herkesten Allah razı olsun sevgili muhtarımdan sevgili başkandan sevgili hocamdan tüm yöneticilerden ve kulüpte emeği olan herkesten alla razı olsun ama sözlerimi bitirmeden sevgili Turgay başkana ve Büyükşehir belediyesi ’nede bir ricada ve istirhamda bulunmak istiyorum Urganlı spor vali beyin makamını ziyaret  ettiğinde kıymetli valim sayın başkana kıymetli valimin sayın başkanı aramışlardır benimde haberim olmuştur forma hediye edilmişti kaşkol hediye edilmiştir fotoğraflar çekilmiştir turgay başkanımın da mevcut imkanlar çerçevesinde ekibiyle beraber Urganlıspora ivedi şekilde destek sağlamasını rica ediyorum mahçup olmayacağıma yürekten inanıyorum.

Turhan, konuşmasının devamında; ‘’Büyükşehir belediyesi genel sekreteri aytaç beye de sesleniyorum sevgili dostum Urganlıspor güzel gidiyor hayırlı gidiyor bu itibarla sizlerle elinizden gelen imkanları sarf eder bu kardeşlerimizin protokol tribünü de dahil olmak üzere diğer ihtiyaçları da ilgili acizane ve fakirane destekler iseniz bu bizimde, sizin de şerefiniz olur bu kardeşleriniz gittiği yerde Manisa’yı ve Turgutluyu temsil ediyor. Ben gözlerinizden öpüyorum. Haşim Kardeşimi de teşekkür ediyorum. Bugünkü ödemiş maçında sizlere üstün başarılar diliyorum." Dedi

Kahvaltının sona ermesi sonrası Urganlıspor oyuncuları ve teknik heyet Ödemiş maçı için salondan ayrıldı.


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.