Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, “Ben daha hiçbir şey açıklamadım. Sezonun finalinde bu kulüpte kim ne yapmış ne yapmamış, hepsini açıklayacağım. Kamuoyu bunu bilecek.” Dedi.

Süper Lig'de teknik direktör Burak Yılmaz yönetiminde son 6 haftada 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 35 puan toplayan Kayserispor'da başkan Ali Çamlı önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de, Beşiktaş derbisi hazırlıkları başladı Fenerbahçe’de, Beşiktaş derbisi hazırlıkları başladı

Futbolla 1994 yılından itibaren iç içe olduğunu da söyleyen Ali Çamlı, "Kulübü ciddi anlamda profesyonelleştirmeye çalışan ve gayret içinde olan birisiyim. Futbolun içine yeni girmedim. 1994 yılından beri bu kulübün içindeyim. Görevin sorumluluğuyla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bunlar neyin paniğine düşüyorlar. Oraya gidiliyor, buraya gidiliyor. Neyin paniğindesiniz? Yani şimdi ben 1.5 yıldır bu kulübü yönetiyorum ve her gün diyorum ki 'bizi denetleyin.' Belki ben de hata yaparım, insanım ya. Bilmediğin bir şey olmaz mı benim? Ama şeffaflıktan daha güzeli yok. Şeffaf olacaksınız" diye konuştu.

Kayserispor'un bir önceki döneminde yaşanan bazı olayların kulübün mali anlamda zorlanmasına neden olduğunu da belirten Çamlı, "Bu kulübü devrettiğiniz ve kulübün geldiği nokta belli. Hiç alınmayacaksınız bu işlerden. Ayak oyunlarına girmeyeceksiniz. Bakın ben sizin burada çok net bir şey söyleyeyim. Ben daha hiçbir şey açıklamadım. Bu açıklamayacağım anlamına da gelmesin. Ben, sezonun finalinde bu kulüpte kim ne yapmış ne yapmamış, hepsini açıklayacağım. Kamuoyu bunu bilecek. Burası Kayseri'nin malı. Kimsenin babasının malı değil. Burası keyif çatma veya şan, şöhret yarıştırma yerleri de değil. Burası; milyonlarca euronun, milyonlarca bütçenin idare edildiği bir yer. Eğer bilmiyorsanız yönetmeyeceksiniz. Hesap sorulabilirliğine inanmıyorsanız bu işe oturmayacaksınız. Bu kadar basit" ifadelerini kullandı.

Editör: Habererk Com